Jump to content
Forum rolnicze

Tomek

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tomek last won the day on September 23 2013

Tomek had the most liked content!

About Tomek

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Tomek

  produkcja miodu

  Jeżeli masz odpowiednią wiedzę, wiesz jak o nie dbać, masz kawałek ziemi, w sumie nie taki mały, bo troszkę to zajmuje. Z jednego ula może być 40 do 60 l miodu ? nie jestem pewien, jeżeli za litr ostatnio płaciłem 30 zł to mniej więcej masz obraz zarobku. Na prawdę o nie trzeba dbać i do nich zaglądać, z tych co znam to wszyscy to robią hobbystycznie a zarobek to dodatkowy profit za swoją pasję, jeżeli chciałbyś się zająć typowo dla biznesu, musiałbyś mieć odpowiednie miejsce oraz dużo więcej uli jak i sprzęt.
 2. Tomek

  Dzierżawa a dopłaty

  Tak o dopisywaniu już też słyszałem, a niemoże to uzgodnić? Zazwyczaj przy dzierżawie takie rzeczy są ustalane. Płaci tyle i tyle, ale dodatkowo Ty zgarniasz dopłatę.
 3. Borynman jak autko ? Jakieś pierwsze spostrzerzenia, uwagi ? Też mi się podoba Dmaxa, ale uważam że nie potrzebuję takiej maszyny, więc zakup na dzień dzisiejszy odpada, ale podobają mi się i chetnie dowiem się czegoś więcej na jego temat.
 4. Tomek

  Kiszonka i sianokiszonka

  Jak robi po swojemu ? Z tego co widzę to różnią się sposoby przykrywania, nic więcej, a VoYtek8 widzę w skrócie bardzo dobrze opisał cały proces
 5. Tomek

  prosiaki

  Jeżeli jedzą bez problemu to podawaj dalej, napewno pasza powinna być jak najwyższej jakości, z tego co widzę to Pigwit Starter zakupiony przez Ciebie nadaje się i może być. Do tego kiedyś słyszałem, aby podawać czystą wodę, lekko podgrzaną .
 6. Tomek

  Nowy kombajn zbożowy

  Wygląda niesamowicie, jaka jest cena za takiej klasy sprzęt ?
 7. Póki co miałem długą przerwę, odpoczywałem sporo. Od dzisiaj ruszam z poszukiwaniami, obowiązkami , planiami itd. Tak więc jeszcze troszkę cierpliwości.
 8. Oby pasował i posłużył jak najlepiej potrafi...
 9. Coraz bardziej zaczynają Mi się podobać. Tym bardziej, że można tyle zoszczędzić, a pojazd na wysokim standardzie...
 10. Tomek

  fajne maszyny

  O kurdę, musiała być niezła przejażka. Faktycznie musieli nieźle go dobijać...
 11. Od 100 tys mieć 23 tys zaoszczędzone to jak dla mnie majątek. A jeszcze jakbyś znalazł jakiegoś w promocji to już w ogóle by się opłacało.
 12. Pewnie, mam nadzieję że jak już nabędziesz autko pokażesz tutaj jak wygląda...
 13. Tomek

  Konstrukcja stalowa garażowa

  Możliwe, a jeżeli chodzi o wynajem, to chyba masz rację, jak już to do czegoś takiego zbudować z płyt.
 14. Tomek

  Galeria zdjęć

  O nieźle, zaraz coś dodam Kategorie fajnie są poukładane, oceniać także będzie można ?
 15. http://testysamochodowe.pl/okielznac-zime-czyli-test-isuzu-d-max/ tutaj mowa o 10l lub 8l w trasie. Widzę bardzo łądnie się prezentują i czytam dużo komentarzy na plus. Cena to w zależnosci ile chcesz przeznaczyć na to.
×