Jump to content
Forum rolnicze

Gienia

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Gienia

  Sklep internetowy z meblami

  Przy zakupie mebli trzeba też pomyśleć o transporcie. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy, to skontaktujcie się z nimi https://www.spt.com.pl/ . Oni wykonują transporty w całym kraju. Przewożą m.in. meble czy przesyłki wielkogabarytowe. Przed transportem wszystkie rzeczy są odpowiednio zabezpieczone. Mogą też wnieść meble do domu, a później posprzątają po sobie.
 2. Gienia

  Lista stron do pozycjonowania firmy

  Na pewno warto zainwestować w stronę, bo jest to reklama firmy. Dlatego takie prace najlepiej zlecić specjalistom, takim jak Internetowe strony www. Oni mają w ofercie rozbudowane pakiety, są też mniejsze, więc każdy powinien coś dopasować pod swoją branżę. Już na samym początku poznacie też koszt strony internetowej Łódź, więc cena na zakończenie zlecenia nie będzie zaskoczeniem.
 3. Gienia

  Kompleksowa wycena instalacji fotowoltaicznej

  Zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej nie jest tanie, ale można na ten cel uzyskać dofinansowanie. Poza tym nie trzeba mieć na to pozwolenia, jeśli posiadacie własny dom czy działkę. Pozwolenie wymagane jest tylko w niektórych przypadkach, gdy moc paneli będzie zbyt duża. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie firmy E.ON w tym miejscu https://eon.pl/dla-domu/portal-o-odnawialnych-zrodlach-energii/energia-ze-slonca/fotowoltaika-oplacalnosc-przydomowych-instalacji .
 4. Gienia

  Dobra inwestycja

  W tych czasach najlepszą inwestycją dla firmy będzie fotowoltaika. W ten sposób można w dłuższej perspektywie zaoszczędzić pieniądze, ale też mieć pozytywny wpływ na środowisko. Ogranicza się emisję CO2 do atmosfery. Firma może też uzyskać na ten cel dofinansowanie. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, to skontaktujcie się z firmą E.ON. Tutaj też są przydatne informacje https://eon.pl/dla-biznesu/firmy-i-instytucje/baza-wiedzy/artykuly/fotowoltaika-dla-biznesu-oplacalnosc-inwestycji-i-mozliwosc-jej-sfinansowania .
 5. Gienia

  Panele, kolektory słoneczne - Opinie

  Na pewno kolektory słoneczne i w ogóle odnawialne źródła energii są przyszłością w energetyce. Dlatego coraz więcej firm stawia na nie. Czytałam, że turbiny wiatrowe postawione na morzu są jeszcze bardziej efektywne niż te na lądzie. Dodatkowo w ten sposób redukuje się emisję CO2 do atmosfery. Więcej na ten temat możecie poczytać na stronie firmy E.ON tutaj https://eon.pl/dla-biznesu/firmy-i-instytucje/baza-wiedzy/artykuly/energia-wiatrowa-czym-jest-i-jak-ja-wykorzystac .
 6. Gienia

  Sklep rowerowy

  Uważam, że lepiej wybierać rowery w sprawdzonych centrach rowerowych. Ale jego osprzęt trzeba też dopasować do potrzeb użytkownika. Jeśli lubicie trudne trasy i nie wyobrażacie sobie życia bez sztuczek na pumptrucku, to dla takich osób jest ta marka https://www.greenbike.pl/ns-bikes-m-41.html . To polski producnet, który tworzy solidne, dobre jakościowo rowery do szaleństw na trudnych trasach.
×