Jump to content
Forum rolnicze

rolnikmily

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. rolnikmily

  Mieszkanie w dużym mieście

  W Toruniu, możemy też mieszkanie wynająć, to w obecnych czasach, bardzo ciekawa alternatywa w porównaniu do zakupu mieszkania, gdzie często jest to w ogóle niemożliwe. Bardzo ciekawa inwestycja powstała tu https://torun.mdr.pl/ , warto zwrócić uwagę na jej wysoki standard i położenie, co na pewno nie pozostaje bez znacznie w momencie kiedy młoda rodzina szuka M dla siebie.
 2. rolnikmily

  Prezent dla chłopaka

  Kupując nieco droższy prezent - https://vobis.pl/poradnik/jaki-iphone-wybrac-w-2023-roku taki jak np. iPhone, warto wiedzieć na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. Modeli jest kilka, mają różne możliwości i co najważniejsze kosztują również w sporych dysproporcjach. To kwestia wyboru także wielkości ekranu, niektórzy użytkownicy, wolą mniejsze bardziej poręczne modele.
 3. rolnikmily

  Gdzie na jesienny urlop w Polsce?

  Ja polecam wypad na narty, w górach jeszcze można pojeździć. Dzięki https://weekendfm.pl/?n=104897& , dowiemy się jakie buty wybrać, buty są najważniejszym i podstawowym elementem, który zawsze warto mieć jako wyposażenie własne. Całą resztę czyli narty, kask, jeśli jeździmy okazjonalnie, możemy też wypożyczyć, jeśli sport i wyjazdy nas wciągnął, przyjdzie czas na skompletowanie własnego stroju i jego elementów.
 4. rolnikmily

  REMONT

  Stół uniwersalny wielofunkcyjny warsztatowy 7w1 WIS0731 , to coś co przyda nam się podczas remontu, ale i po jego zakończeniu. Kupimy go tutaj - https://www.e-sas.pl/stoly-warsztatowe/stol-uniwersalny-wielofunkcyjny-warsztatowy-7w1-wis0731 dzięki niemu zapanujemy nad swoim bałaganem, również po zakończeniu prac, sam stół jest składany, zajmuje bardzo mało miejsca i łatwo go tym samym również przenosić.
 5. rolnikmily

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Czas wolny, jak dla mnie najlepsze są wypady za miasto, najlepiej z rowerami. Pomaga nam w tym https://www.goride.pl/bagazniki-samochodowe bagażniki na rowery do auta. Nie unuen sobie wyobrazić czasów, kiedy bagażniki na rowery do samochodu nie znajdował się na naszym wyposażeniu. To możliwość, szybkiego i bezpiecznego przewiezienia rowerów, właściwie każdej wielkości, bagażnik można dopasować do właściwie każdego modelu samochodu.
 6. rolnikmily

  Sklep internetowy z meblami

  Jeśli prowadzimy własny sklep www, warto spojrzeć na - https://www.atomstore.pl/cennik/marketing-automation.html usługa marketing automation, występuje w wielu różnych wariantach. Możemy dopasować automation marketing, do naszych potrzeb i wielkości biznesu, niezależnie od wariantu jaki wybierzemy, możemy liczyć na to że nasz sklep a tym samym komunikacji z obecnymi i przyszłymi klientami, będzie dużo lepsza.
 7. rolnikmily

  Dobra inwestycja

  Dziś absolutną podstawą po roku finansowym są sprawozdania finansowe - https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/fiy/jak-sporzadzic-sprawozdanie-finansowe-za-2022-rok/ . Tu sprawdzimy czym są takie sprawozdania, oraz jak do nich podejść, najważniejsze to wiedzieć również z czego się składają.
 8. rolnikmily

  Jak spędzacie czas wolny ?

  W czasie wolnym, polecam każdemu https://jaklatwo.pl/5-nowosci-internetowych-ktore-musisz-znac/ , to ciekawy serwis, który poprowadzi nas przez internetowe nowości. Wolny czas w sieci, możemy spędzić na serwisach video, portalach społecznościowych czy graniu w gry sieciowe, tu nie można się nudzić, warto być natomiast na czasie i podążać za trendami.
 9. rolnikmily

  reklama biznesu

  W biznesie często mówi się o przejęciach czy fuzji - https://rozkladkzkgop.pl/fuzja-a-przejecie-firmy-porownanie/ czym te pojęcia różnią się od siebie, warto to po prostu wiedzieć. To częste w przypadku działań biznesowych w obecnych czasach, firmy często rosnąć i rozwijając się, przejmują inne mniejsze firmy, zwiększając tym samym swoje kompetencje.
 10. rolnikmily

  praca

  Polecam https://gastrowiedza.pl/ciekawostki-gastronomiczne/outsourcing-kooperacyjny , to ciekawy artykuł, który rozwieje wątpliwości każdego kto ma problem z kadrami w firmie. Jeśli nie całe, to część usług kadrowo-płacowych, możemy wystawić dziś na zewnątrz do formy, która zajmuje się obsługą takich procesów. Firmy tego typu, obsługują nawet duże firmy, które zatrudniają setki pracowników.
 11. rolnikmily

  Młody rolnik

  Rolnik wybierając odmianę upraw, którą ma się zająć, powinien rozważyć wiele za i przeciw, nie inaczej jest w przypadku rzepaku - https://www.ebrodnica.pl/zdrowie-i-uroda/12355-czym-roznia-sie-od-siebie-poszczegolne-odmiany-rzepaku.html . Tu również występuje szereg odmian, które różnią się od siebie wymaganiami czy ilością plonów, niektóre wymagają większej ilości doświadczenia, inne mniejszej, przed rozpoczęciem upraw, warto zwrócić uwagę na wszystkie za i przeciw.
 12. rolnikmily

  Sklep rowerowy

  Dobry jest też sklep https://www.goride.pl/akcesoria-do-roweru/zestaw-kross-bladee-koszyk-na-bidon-kross-spring-bidon-750ml-torebka-kross-saddle-bag-200 , mają tu nie tylko rowery, ale i bardzo ciekawe akcesoria rowerowe. Warto sprawdzić co nam się przyda, to np. torby rowerowe pod siodełko czy na ramę, łatwo schować tam telefon czy portfel, obowiązkowa pozycja dla każdego rowerzysty.
 13. rolnikmily

  Biznes i oszczędności

  W biznesie, opłaca się generować oszczędności. Jednym z elementów, na którym możemy szukać optymalizacji są kadry - https://www.czecho.pl/wiadomosci/39081-brak-ewidencji-czasu-pracy-co-grozi . Współpraca z firmą, która częściowo lub całościowo, zadba o nasze kadry, to realna oszczędność czasu a tym samym pieniędzy, oszczędzimy również na etatach dla tego działu. Firma zajmie się wszystkim, nawet takim zakresem jak ewidencja czasu pracy, naszych pracowników.
 14. rolnikmily

  biznes

  W biznesie, warto korzystać z takich usług jak - https://leszno24.pl/pl/651_materialy-partnera/56333_testy-penetracyjne-rodo-czy-sa-konieczne.html , testy penetracyjne. Żyjemy w czasach, bardzo niebezpiecznych pod względem kradzieży danych. Warto zadbać o poziom bezpieczeństwa systemów, zanim coś jeszcze się wydarzyło, każda firma, powinna mieć własne dane pod kontrolą.
 15. rolnikmily

  Najlepsi dostawcy internetu

  Dziś w mechanizmach w sieci, coraz częściej działają tak zwane sieci neuronowe - https://www.ibiznes.katowice.pl/sztuczne-sieci-neuronowe-jak-sa-wykorzystywane/ to dzięki nim, możliwe jest reagowanie i generowanie odpowiedzi na zupełnie innym poziomie. Zarówno aplikacje internetowe, jak i całe złożone systemy, na podstawie analizy - sztucznej inteligencji, mogą generować zupełnie nowe działania, zarówno w marketingu, bezpieczeństwie, rozrywce i wielu innych dziedzinach.
×