Jump to content
Forum rolnicze

enkkne

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. enkkne

  Wybór pompy głębinowej do studni

  Witajcie! Czy ktoś z Was orientuje się, gdzie mogę znaleźć informacje na temat szukania wody w okolicy Brennej https://geofizyk.pl/szukanie-wody/brenna/? Planuję wykonanie studni głębinowej na mojej działce i szukam wskazówek lub rekomendacji dotyczących tego procesu. Jeśli macie jakieś informacje lub doświadczenia, proszę o podzielenie się nimi. Dziękuję!
 2. enkkne

  Pompa ręczna do studni

  Hej! Mam pytanie dotyczące poszukiwań wody w Istebnej https://geofizyk.pl/szukanie-wody/istebna/. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej dziedzinie lub korzystał z usług firm zajmujących się szukaniem wód podziemnych? Chciałbym dowiedzieć się, jakie są możliwości znalezienia wody na mojej działce. Jeśli macie jakieś wskazówki lub informacje, proszę podzielcie się nimi. Z góry dziękuję!
 3. enkkne

  Pobieranie wody ze studni

  Cześć! Czy są tutaj mieszkańcy Międzybrodzia Bialskiego, którzy mieliby informacje na temat firm wykonujących studnie głębinowe w naszej okolicy https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/miedzybrodzie-bialskie/? Szukam rzetelnej firmy do budowy studni na mojej posesji i chciałbym poznać Wasze rekomendacje lub doświadczenia w tym zakresie. Z góry dziękuję za pomoc!
 4. enkkne

  Zakupy

  Witajcie wszyscy! Czy jest w Wodzisławiu Śląskim klub, który oferuje naukę różnych sztuk walki, takich jak karate, taekwondo czy judo https://klubczarnysmok.pl/? Chciałbym zacząć trenować jakąś nową sztukę walki i potrzebuję pomocy w wyborze klubu.
 5. enkkne

  Sofa do salonu

  Cześć wszystkim! Dzisiaj chcę porozmawiać z Wami o sofach do spania codziennego https://www.vieridivani.pl/meble/sofy-z-funkcja-spania. Jakie modele polecacie i dlaczego? Czy sofa do spania codziennego to wygodne rozwiązanie?
 6. enkkne

  Stylowe, funkcjonalne i wygodne meble

  Dzień dobry! Czy ktoś z Was szuka stylowego narożnika https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/nowoczesne-narozniki/stylowe-narozniki-ligia? Jakie style i kolory narożników stylowych polecacie i dlaczego? Czy stylowe narożniki są wygodne i funkcjonalne?
 7. enkkne

  Idealne meble do domu

  Dzień dobry! Czy ktoś z Was szuka modnego narożnika do swojego salonu https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/nowoczesne-narozniki? Jakie style i kolory są obecnie najmodniejsze? Czy narożniki modne teraz, będą modne za kilka lat?
 8. enkkne

  Sklep internetowy z meblami

  Witajcie! Czy ktoś z Was szuka narożnika na wymiar w Krakowie https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/nowoczesne-narozniki? Jakie salony meblowe polecacie i dlaczego? Czy w Krakowie można znaleźć idealny narożnik na wymiar?
 9. enkkne

  meble

  Dzień dobry! Czy ktoś z Was szuka sof na taras https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-wypoczynkowe? Jakie modele polecacie i dlaczego? Czy sofa na taras powinna być przede wszystkim wygodna czy też odporna na warunki atmosferyczne?
 10. enkkne

  Dj na Wesele

  Witajcie! Planuję wesele w Międzybrodziu Bialskim https://salaonesto.pl/sala-weselna/ i zastanawiam się, gdzie szukać sali weselnej. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z tym tematem i może coś polecić?
 11. Hej! Mam pytanie dotyczące uzdatniania wody w Dąbrowie Górniczej https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/dabrowa-gornicza/. Czy ktoś z was korzysta z filtrów wody? Jakie filtry polecacie i gdzie można je kupić w Dąbrowie Górniczej?
 12. Cześć! Planuję zbudować ogrodzenie z gabionów w okolicy Gdańska. Czy ktoś z Was ma takie ogrodzenie lub zna dobrego producenta https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/gdansk/ w tej okolicy? Chętnie poznam Wasze opinie i polecenia!
 13. enkkne

  bloczek do ogrodzenia

  Witajcie! Szukam producenta ogrodzeń gabionowych w okolicach Elbląga https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/elblag/. Czy ktoś z Was może polecić mi jakiegoś dobrego producenta lub sklep z ogrodzeniami gabionowymi w tej okolicy?
 14. enkkne

  Ogrodzenie do posesji

  Witam wszystkich! Mam pytanie dotyczące ogrodzeń gabionowych https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe. Czy ktoś z Was ma takie ogrodzenie w swoim ogrodzie? Jakie są Wasze doświadczenia z takim ogrodzeniem? Czy jest trudne w montażu?
 15. enkkne

  Pompy ciepła

  Czy ktoś z was ma doświadczenie z instalacją pomp ciepła w Żywcu? Chciałbym wiedzieć https://walusiakroczyny.pl/pompy-ciepla/zywiec/, jakie są koszty takiej inwestycji oraz czy jest jakaś sprawdzona firma w okolicy, która oferuje instalację pomp ciepła. Będę wdzięczny za każdą informację.
×