Jump to content
Forum rolnicze

stock

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. stock

  Sklep internetowy z meblami

  Różne dodatkowe akcesoria np. drążki do szafy również można łatwo znaleźć w sieci.
 2. stock

  Wymiana ogrzewania w starym domu

  Do podgrzewania wody można zainstalować bojler w łazience Do ogrzewania domu może być np. pompa ciepła.
 3. stock

  meble

  Jeśli chcesz pomalować meble, to może być do tego np. odpowiednie farba w sprayu https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje/malowanie-sprayem-bez-zaciekow-5-wskazowek
 4. stock

  farby

  Farby kupisz bez problemu. Raczej trzeba uważać podczas malowania, aby nie pojawił się np. efekt popękanej farby
 5. stock

  Na co wymienić piec

  Możesz wybrać pompę ciepła https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produkty-rozwiazania/energia_odnawialna/pompy_ciepla.html Na ten cel można dostać odpowiednie dofinasowanie.
 6. Raczej warto wybrać coś ekologicznego, bo teraz to jest promowane. Są nawet programy dofinasowania np. moje ciepło https://www.stiebel-eltron.pl/pl/aktualnosci/program-moje-cieplo.html
 7. stock

  Stylowe, funkcjonalne i wygodne meble

  Zobacz, co ferują różni producenci np. meble mościccy https://domoteka.pl/brand/35-mosciccy-meble W sieci też można znaleźć wiele sklepów z meblami.
 8. To trochę drogie hobby, patrząc na ceny niektórych kamieni https://wealth4living.net/dom/mineraly-i-kamienie-szlachetne-moc-krysztalow/
 9. stock

  praca

  W sieci jest wiele stron, gdzie oczytasz o różnych zawodach np. https://jobnotice.pl/ Często można również znaleźć informacje o widełkach wynagrodzeń, w danym zawodzie.
 10. stock

  BEZPŁATNE SZKOLENIA

  Warto również samemu wybrać się na jakieś szkolenie, jeśli prowadzimy firmę np. szkolenie z zarządzania firmą https://www.humanskills.pl/szkolenia_otwarte/zarzadzanie-rozwojem-pracownikow-w-organizacji/ gdy jesteśmy dopiero na etapie zakładanie firmy.
 11. stock

  KLIMATYZACJA

  Nie każdy o tym wie, ale - aby serwisować takie urządzenia - są potrzebne odpowiednie kwalifikacje np. certyfikat f gazy
 12. stock

  budowa domu ekologicznego

  Na większy obiekt będzie potrzebna odpowiednia wentylacja i dobrze popytać u wykonawców np. https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produkty-rozwiazania/energia_odnawialna/wentylacja_i_rekuperacja.html Uwzględnij to w kosztorysie.
 13. stock

  Dieta

  Sama dieta jest ważna, ale trzeba również ćwiczyć. Przykłady ćwiczeń dl mężczyzn są na portalu: https://facet365.pl/
 14. stock

  Biznes i oszczędności

  Jeśli zatrudniasz osobę niepełnosprawną, to wystąp o dofinasowanie z PFRON https://kalkulator-pfron.online/ Wtedy będziesz ponosić nisze koszty tytułu zatrudnienia.
 15. stock

  Biznes i oszczędności

  Jeśli jest potrzebny program do faktur elektronicznych, to jest kilka takich narzędzi https://primesoft.pl/faktury/ Teraz łatwiej jest prowadzić biznes, z takimi narzędziami.
×