Jump to content
Forum rolnicze

MartaKo

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. MartaKo

  Sklep z częściami motoryzacyjnymi

  Ważne są też amortyzatory jak np. sachs Na pewno należy uwzględnić ciężar, jaki będzie przenoszony przez ciężarówkę na co dzień. Amortyzatory powinny być dostosowane do obciążenia, aby utrzymać stabilność i komfort jazdy.
 2. MartaKo

  Warsztat samochodowy

  Ja mam z kolei takie pytanie. Czy ktoś z Was miał okazję może naprawiać retarder telma ? Jeśli tak to gdzie dokładnie mogę tego typu czynności przeprowadzić na terenie Wrocławia ? Będę wdzięczna za informacje.
 3. MartaKo

  plac zabw

  Ja tez z początku chciałam dmuchany plac zabaw na urodziny. Jednak nie do końca wiem, czy to dobry pomysł. W związku z tym doszłam do wniosku, że lepszą opcją będzie może drewniany plac zabaw https://woodlit.pl/
 4. MartaKo

  Wyposażenie do warszatu

  Jeżeli taki automat Ci się do czegoś przyda to czemu nie Mi są potrzebne falowniki do warsztatu. Najlepiej gdyby mogły być zasilane jednofazowo
 5. MartaKo

  budowa domu ekologicznego

  Budując dom, pamiętajmy o szalunkach ściennych https://szalbud.pl/szalunki-scienne/ , które wykorzystywane do zabezpieczania otworów znajdujących się w ścianach: głównie do nadproży, jakie występują w otworach na okna i drzwi. Nazywane również deskami szalunkowymi lub deskami stropowymi, to elementy konstrukcyjne stosowane w budownictwie w celu tworzenia tymczasowej struktury podczas wznoszenia ścian lub stropów budynku.
 6. MartaKo

  Rower elektryczny z manetką gazową?

  Hejka. Czy można jeździć z tego typu manetka to powiem szczzerze mówiac nie wiem .
 7. MartaKo

  Hurtownia stali

  Słyszałam o tzw. włóknie szklanym, jednak nigdy nie miałam z nim doświadczenia. Przy budowie czy na jakimkolwiek warsztacie, hali produkcyjnej warto też mieć prasę krawędziową jak tutaj https://polsver.pl/category/oferta/maszyny-nowe/prasy-krawedziowe/
 8. MartaKo

  Hurtownia odzieży

  Co do ubrań roboczych to warto zajrzę tutaj https://piratbhp.pl/11-odziez-letnia-ubrania-robocze Można tutaj znaleźć ubrania na letnią porę roku jak i również zimową.
 9. Bezpieczeństwo na budowie to jest podstawa. Ważne są systemy przeciwpożarowe, o których tutaj wspomniano czy akcesoria takie jak farby ognioochronne. Jeszcze warto wspomnieć że są przydatne akcesoria takie jak haki dźwigowe https://muntech24.pl/pl/c/Haki/76 jak np. wykonujemy jakieś prace ziemne itd.
 10. Z tego co tak się rozglądałam, to taka wiata pod maszyny oscyluje w granicach 2000 zł do nawet 25 tysięcy złotych. Mi tak póki co taka wiata nie jest potrzebna. Bardziej jakieś narzędzia, nowy sprzęt do trzody chlewnej a także buty robocze jak półbuty czy trzewiki, które są dobre na ta porę roku jak teraz jest https://muntech24.pl/pl/c/Obuwie-robocze/154
 11. MartaKo

  traktor ogrodowy

  Ja znalazłam traktorek na OLX
 12. MartaKo

  medycyna estetyczna

  Ważne by korzystać z zabiegów medycyny estetycznej z głową.
 13. MartaKo

  Kasyno to zło.

  Oczywiście, że hazard to zło i to jeszcze jakie .... Koszmar...
 14. MartaKo

  fotowoltaika

  Ja równiez słyszałam różne opinie, ale na pewno sooby, któe zrezygnowały i zdcydowały się np. na panele na podczerwień bardzo dobrze dzisiaj na tym wyszły.
 15. MartaKo

  Wynajmowanie magazynu

  wynajmowanie magazynu jest bardzo w porządku opcją. Na pewno korzystną cenowo.
×