Jump to content
Forum rolnicze

ankal

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. ankal

  Alkoholizm

  Mojemu wujkowi w Warszawie pomogli specjaliście z Medyczny Detox, wiem że dojeżdżają do domu. Wujek nie pije od kilku lat, więc na pewno warto skorzystać z ich pomocy.
 2. ankal

  Witaminy

  Słyszeliście o czymś takim jak kroplówki witaminowe? Może korzystaliście? Właśnie się zastanawiam, bo sporo dobrego o nich czytałam.
 3. ankal

  Dieta

  U mnie bardzo dobrze sprawdza się dieta wegetariańska. Jestem najedzona bo posiłki są spore objętościowo, a nie są jakieś kaloryczne. Oczywiście do tego systematyczne różne formy ruchu. Trzeba tylko na tej diecie uważać na możliwy niedobór żelaza, dlatego suplementuję sobie sideral, to chyba jedyne żelazo po którym nie czuję dyskomfortu w żołądku.
 4. ankal

  Upadłość przedsiębiorcy

  Jak potrzebujesz pomocy w kwestii upadłości to mogę polecić adwokata Pawła Marchewkę, mi pomagał jak zgłaszałem upadłość.
 5. ankal

  Kredyt dla rolników

  Przed komornikiem można się chronić, słyszałeś o czymś takim jak antywindykacja
 6. Jedną z specjalizacji, którą zajmuje się kancelaria adwokatupadlosc.com jest właśnie oddłużanie. W tym temacie pomogli mojemu bliskiemu z rodziny
 7. ankal

  prawnik, radca prawny, adwokat

  Mój brat korzystał z pomocy adwokatupadlosc.com przy wniosku o upadłość. Był bardzo zadowolony z pomocy i wiedzy której mu udzielono
 8. ankal

  Adwokat od spraw majątkowych - gdzie w Krakowie

  Mój przyjaciel korzystał z kancelarii we Wrocławiu adwokatupadlosc.com i był bardzo zadowolony z współpracy
 9. ankal

  Prezent dla chłopaka

  Ja mojemu partnerowi kupiłam szkolenie w akademii flyandfilm. Ma własnego drona, ale nie ma za dużo doświadczenia, liczę że po tym kursie to się zmieni.
 10. ankal

  Sprzęt dla fotografa?

  Jeśli zarabiacie jako fotograf rozważcie szkolenia warsztatowe z dronami w flyandfilm. Myślę że to ciekawa szansa, by rozszerzyć swoją ofertę. Drony cały czas są w modzie, a ujęcia z nich są niesamowite
 11. Właśnie ostatnio dużo o tym czytałam, są nawet szkolenia specjalistyczne np w flyandfilm, które mają ułatwić wykorzystywanie dronów w sytuacjach tego wymagających.
 12. ankal

  Dentysta Zielona Góra

  Ja w Warszawie korzystam z usług gabinetu stardent, mają w ofercie wszystko czego potrzebuje moja rodzina i świetny kontakt z dziećmi.
 13. ankal

  Gdzie na jesienny urlop w Polsce?

  Z rodziną pojechaliśmy troszkę po jesieni do Livingo w Alpy na narty. Moje dzieci uczyły się jeździć z polską szkółką zgorky i były przeszczęśliwe i widoki zapierały dech w piersi. Bardzo polecam
 14. ankal

  Dobre buty narciarskie

  Na blogu szkółki narciarskiej zgorky jest fajny poradnik o tym jak dobrać odpowiednie buty narciarskie. Ja korzystałam z tych wskazówek jak kupowałam dzieciom.
 15. ankal

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Ja lubię narty, staram się przynajmniej raz w roku wyjechać. Ze znajomymi w tym roku pierwszy raz byliśmy w Alpach, w pięknej dolinie Val di Sole. dzieci miały tam zajęcia z polską szkółką narciarską zgorky i bardzo wszystkim się podobał ten wyjazd. Mam nadzieję, że uda się go powtórzyć za rok.
×