Jump to content
Forum rolnicze

amsyl

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by amsyl

 1. amsyl

  wakacje

  W te wakacje mam zamiar nadrobić czytanie książek, ponieważ dużo pracuje i na pewno nie znajdę na to czasu. Ostatnio dopiero po miesiącu udało mi się skończyć czytać romans "My, Pierwsza Brygada..." Kaczyńskiego Adama https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/my-pierwsza-brygada/ mega ciekawy i wciągający, jakbym miała więcej czasu, to na pewno zajęłoby mi jej przeczytanie max dwa dni.
 2. amsyl

  Idealne meble do domu

  Aktualnie na rynku jest mnóstwo sklepów i różnych mebli, je polecam jednak sklep https://www.idealmeble.pl/288-fotele-chesterfield są u nich solidne produkty. Mam od nich fotel chesterfield i jestem nim zachwycona, nie spodziewałam się, że będzie tak wygodny.
 3. amsyl

  Sofa do salonu

  Myślę, że spodoba wam się sofa chesterfield rozkładana ze sklepu https://polskie-chesterfieldy.pl/ my ją mamy i u nas sprawdza się doskonale. Czasami warto popatrzeć coś droższego, a solidnego i na lata.
 4. amsyl

  BEZPŁATNE SZKOLENIA

  Kurs spirometrii jest według mnie bardzo ważny w tych czasach i jeśli jesteście lekarzami, to zachęcam do zapisania się na takie szkolenie na stronie https://csmiwum.pl/kursy/spirometria-w-praktyce-19022022/ nie jest ono bezpłatne, ale naprawdę warto. Cena tego kursu to 800zł według mnie nie drogo.
 5. amsyl

  Po jakich szkołach jesteście?

  Pracuje jako lekarza i ostatnio zapisałem się na kurs spirometrii https://csmiwum.pl/kursy/spirometria-w-praktyce-19022022/ i nie mogę się już go doczekać. Wiedza jest dla mnie bardzo ważna i staram się jej zdobywać jak najwięcej.
 6. amsyl

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Często czytam książki, a ostatnio wciągnęła mnie "Metropolia" Jarosiewicza Piotra, świetny kryminał, a dowiedziałem się o nim od kolegi. Opis książki macie na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl/1630/jarosiewicz-piotr/metropolia.html
×