Jump to content
Forum rolnicze

janina63

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 1. janina63

  Muszyna - restauracja

  Serwujecie w swoich restauracjach zawsze świeże produkty? Moim zdaniem to najważniejsza kwestia, jeśli chcemy sprawić, że klienci będą do nas wracać. Jednym z lepszych dostawców ryb i owoców morza jest na pewno https://fierseafood.com/ . Mają wszystko z własnych hodowli i zawsze dostarczają szybkie i świeże produkty!
 2. janina63

  Wieliczka dostawca internetu i tv

  Jeśli internet, to ja sprawdziłabym ofertę https://otvarta.pl/ . Nie wiem, czy mieliście okazję sprawdzać tego dostawcę, ale mnie wstępnie oferta mocno zainteresowała. Dobre ceny, internet mobilny 5G, bez konieczności posiadania linii telefonicznej. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego domu.
 3. janina63

  Dieta

  Czy ktoś z Was korzystał z diety dla nastolatka? Zastanawia mnie tutaj, jakie są posilki, ale oczywiście chcę sięgnąć po inwydiualną pomoc oraz dietę od dietetyka. Na pewno w tej kwestii zainteresuję się ofertą https://dietetykdorota.pl/dieta-dla-nastolatek-2/ .
 4. janina63

  Kontener na gruz w Łodzi

  A czy w Łodzi macie też firmę, która zajmuje się wynajmowaniem Big Bagów? W Warszawie takie worki oferuje firma https://krymar.eu/worki-big-bag/ . Możecie zerknąć, czy będzie to dla Was odpowiednia propozycja. Myślę, że to fajne i jednocześnie ciekawe rozwiązanie.
 5. janina63

  Zabawne rozmowy telefoniczne

  Jeśli chcemy wykonywać połączenia, to pod uwagę trzeba wziąć to, że potrzebny jest operator. Możecie zdecydować się na kartę eSIM lub dobór dobrze przygotowanego abonamentu. Myślę, że oferta https://otvarta.pl/ może być tutaj odpowiednia, dlatego sprawdźcie, co mają w swojej ofercie.
 6. janina63

  siłownia

  Myśleliście może o tym, aby zrobić siłownię w swoim domu? Dla mnie pomysł jest świetny i łatwy w realizacji. Zerknijcie na stronę https://www.k-sport.com.pl/ . Tam znajdziecie cały potrzebny sprzęt, dzięki któremu stworzycie odpowiednie warunki. Poza sprzętem są też akcesoria.
 7. janina63

  Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

  Skoro mowa o ubezpieczeniach, to muszę przyznać, że interesuje mnie praca w zawodzie agenta ubezpieczeniowego, ale jak na razie nie mam odpowiedniej wiedzy. Jeśli ją zdobędę, to wiem, że na stronie https://dfs24.pl/ można aplikować do pracy. Firma organizuje szkolenia, ale warto zgłosić się już z jakąś minimalną wiedzą.
 8. janina63

  Nasze dzieciaki

  Moim zdaniem marki Brio, Cloud B i Dantoy dostępne na https://babystuff.pl/ są z pewnością warte rozważenia przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka. Oferują one szeroki wybór wysokiej jakości zabawek i akcesoriów które wspierają rozwój od najmłodszych lat. Warto zauważyć, że marki te stale wprowadzają innowacje i wypuszczają nowe produkty, które z pewnością ułatwią życie dziecka.
 9. janina63

  praca

  Jeśli chcecie pracować w IT i zastanawiacie się, do jakiego miejsca aplikować, to od razu podpowiem, że świetną opcją, jaką jest na rynku, jest sprawdzenie swoich możliwości w firmie https://itds.pl/pl/praca/ . Myślę, że każdy może sprawdzić i w razie zainteresowania właśnie do nich aplikować.
 10. janina63

  Witaminy

  Przyjmowanie odpowiednich witamin to istotna kwestia w przypadku naszego organizmu, dlatego zerknijcie też dodatkowo na stronę https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/ . Podobno terapia biorezonansem to właściwa propozycja, więc korzystajcie, jeśli tylko zależy Wam na odpowiedniej jakości usług zdrowotnych.
 11. janina63

  Podolog Warszawa

  Kogo polecacie? __ kask damski
 12. janina63

  meble

  Jeśli meble, to tylko te na wymiar. Moim zdaniem to odpowiednia propozycja, bo wtedy meble można dopasować w 100% do siebie. Jeśli zależy Wam na konkretnych rozwiązaniach, to oferta https://venotto.pl/ jest warta sprawdzenia. Myślę, że znajdziecie u nich to, czego potrzebujecie. Producent posiada wiele lat doświadczenia.
 13. janina63

  agregat

  A o czymś takim, jak agregaty posadzkarskie już słyszeliście? Jeśli jeszcze nie, to zerknijcie na stronę https://tarwis.pl/agregaty-posadzkarskie-mixman . Tam poznacie konkretną ofertę i myślę, że dzięki temu wiele firm będzie mogło skorzystać sobie ze sprawdzonych sprzętów dobrej jakości. Nie ukrywam, że takie sprzęty to inwestycja, więc trzeba dobrze wybrać.
 14. janina63

  Zaczynam budowę domu

  No to w takim razie, jeśli jesteś na etapie budowy domu, to koniecznie musicie wejść sobie na stronę https://zew-inwestycje.eu/index.php/oferta/wpusty , aby sprawdzić wpusty ze stali nierdzewnej. W instalacjach sanitarnych są one niezbędne, więc skorzystajcie sobie z najlepszych propozycji. Coraz to więcej osób korzysta z takich rozwiązań.
 15. janina63

  Systemy do zarządzania energią

  A ja ogólnie, w nieco podobnym temacie, interesuję się taką kwestią, jak gaz płynny. Montażem zbiorników na gaz płynny zajmuje się firma https://sa-art.pl/ . Ich oferta dostępna jest na stronie, więc koniecznie sprawdźcie i skorzystajcie. Myślę, że jak najbardziej będziecie zadowoleni.
×