Jump to content
Forum rolnicze

sagen

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy da się na własną rękę doprowadzić lokal do stanu używalności po pożarze? A jeśli tak, to jak to zrobić? Znalazłem taką ofertę - https://sprzataniepozgonie.com/ To działa? W sensie - oni używają jakichś specjalnych środków, żeby to zakończyć? Jakie są Wasze doświadczenia?
 2. sagen

  Zakładanie soczewek

  Podzielicie się swoimi doświadczeniami? Zobaczcie to - http://soczewkidlaciebie.pl/wybieramy-soczewki/anso/jak-zakladac-soczewki.html Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Jak zakładać soczewki, aby to miało ręce i nogi? Pomysły, podejście? Jak to zrobić?
 3. Zerknijcie proszę - https://www.alesoczewki.com/soczewki-toryczne Czy warto stawiać na takie rzeczy, czy raczej średnio? Polecacie je? Różnice, podpowiedzi, ważne parametry? Co ma największe znaczenie?
 4. Już raz miałem problem i brak sprawdzonego numeru pod ręką, więc tym razem wolę się przygotować. Interesuje mnie pogotowie elektryczne w Krakowie. Macie coś sprawdzonego? Z polecenia mam to miejsce, ale chcę porównać różne. Podpowiedzi?
 5. sagen

  Okna dachowe

  Czy ktoś ma takie https://velshop.pl/okna-dachowe okna dachowe? Jesteście z nich zadowoleni? Jakie macie ewentualne sugestie co do takiego zakupu? Pomysły, podpowiedzi? Jak to dobrać, żeby było lepiej?
 6. sagen

  Okulary korekcyjne

  Jak w temacie. Jakie polecacie? Które powinny zrobić różnicę? Interesują mnie okulary korekcyjne damskie. Proszę o przykłady rozwiązań. Najważniejsza jest jakość i efekty - jestem w stanie zapłacić więcej, aby uzyskać coś satysfakcjonującego. Podpowiedzi?
 7. sagen

  Siłownia - co wybrać

  Optymalne rozwiązanie dla prawie każdego - https://www.hop-sport.pl/atlasy-do-cwiczen/ Nie jest to może tanie, ale dzięki temu masz możliwość wykonania przeróżnych aktywności i to właśnie robi różnicę. Czy to temat dla każdego? No nie do końca, ale sądzę, że zdecydowana większość z takiej formy aktywności będzie na pewno zadowolona. Coś sobie wymyślicie.
 8. sagen

  Tomografia komputerowa

  Jak w temacie. Interesuje mnie tomografia komputerowa w Krakowie. Czy w ogóle ma sens szukanie miejsca na fundusz? Ile się wtedy czeka. Mam takie miejsce z polecenia - czy tak będzie lepiej? Wiem, że na pewno szybciej, ale czy może być różnica w przebiegu?
 9. sagen

  Prezent z okazji 80 urodzin

  Ale najpierw radzę poczytać o rodzajach okularów - ioptyk.pl/category/rodzaje-okularow/ Przecież to absolutnie nie jest tak, że każdemu musi pasować dokładnie to samo ;-) Takie elementy wymagają dopasowania, aby całość miała ręce i nogi. I o tym należy przede wszystkim pamiętać.
 10. sagen

  Panele podłogowe

  Czy polecacie to do mieszkania? Czytałem to - https://www.telepogoda.pl/panele-podlogowe-co-warto-wiedziec/ Zastanawiam się nad trwałością tego rozwiązania. To normalny użytek domowy Czy warto zainwestować drewno czy jednak nie do końca jest to dobry pomysł? Doświadczenia? Wiadomo - różnica pod względem kosztów jest znaczna.
 11. sagen

  Zupa chrzanowa

  Czy to najlepszy przepis na zupę chrzanową? Podzielcie się proszę doświadczeniami. Wiele razy słyszałem, że to jest znakomita, ale wszyscy robią ją inaczej. Jak to ogarnąć, aby faktycznie było smacznie? https://www.fotoprzepis.pl/przepis/przepis-na-zupe-chrzanowa/
 12. sagen

  Idealne meble do domu

  Do poczytania, zerknijcie - https://www.meblator.pl/porady/ Hmm... to kwestia dopasowania wszystkich elementów, postawienia na jakość, a nie na najniższą cenę. Wybieracie solidne rozwiązania, to macie na lata święty spokój i tego się trzymajcie.
 13. sagen

  Aplikacje w branży fotowoltaicznej

  Poszło. W sumie zweryfikowałem w wielu miejscach, więc fotkę, aby coś miało być nie tak. Na ten temat wydaje mi się, że opcja trafiona, ale to dopiero wyjdzie w praniu. Wstępnie zapowiada się, że to faktycznie pewne źródło.
 14. sagen

  Aplikacje w branży fotowoltaicznej

  Wiem, na to wygląda. Trochę szukałem, przeglądałem, niczego ciekawego już nie ma, albo przynajmniej do niczego nie dotarłem. W najbliższych dniach złożę pierwsze zamówienie, to zobaczymy, jak to wyjdzie, ale wstępnie mi się to podoba.
 15. sagen

  Aplikacje w branży fotowoltaicznej

  Założyłem konto, korzystam, bawię się. Jeszcze bez zamówień, ale to nastąpi w ciągu kilku dni. Ogólnie wstępnie jestem z tego zadowolony, tym bardziej, że apka dostępna bez opłat. Nieźle to wygląda.
×