Jump to content
Forum rolnicze

sagen

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak w temacie. Znacie jakieś pewne i sprawdzone? Chodzi mi o takie, które przydają się przy handlowaniu takimi rozwiązaniami. Pomysły, sugestie?
 2. sagen

  Ogród

  Jak to widzicie - usługi ogrodnicze Poznań ? Lepiej próbować na własną rękę czy zlecić? Chcę zrobić coś fajnego, ale mam obawy, czy na wszystko wystarczy mi czasu. A jakie są Wasze doświadczenia? Co ma znaczenie? Co jest faktycznie istotne?
 3. Jakie macie doświadczenia z tym tematem - http://poradnia-uzaleznien.pl/ ? Mamy w rodzinie osobę uzależnioną od alkoholu. Mieszkamy w Wawie i chcemy ją wysłać na terapię. Tylko jak to zrobić? Bo jak na razie taka sugestia kończy się awanturą. Chcemy pomóc, wiadomo - jak to zrobić? Macie doświadczenia?
 4. sagen

  Duże bańki mydlane

  Widzieliście kiedyś takie na różnych imprezach? Chcę coś takiego zrobić mojemu dziecku na urodziny. Czy wystarczy mi do tego ten płyn w dużym opakowaniu - https://www.tuban.pl/pol_m_Banki-1072.html Czy jednak potrzebuję czegoś jeszcze?
 5. sagen

  O kwalifikacjach cd.

  Co doradzić młodemu człowiekowi, który chce mieć zawód, a nie tylko papierek? Moim pomysłem jest to - https://www.zawodelektryk.pl/ Sądzicie, że kierunek jest dobry? O czym warto pamiętać, na co zwrócić uwagę? Interesuje mnie głównie to, aby wynikała z tego przyszłość. Szkoła dla papierka odpada. Więc jak to wygląda w tym przypadku?
 6. sagen

  Witam mam parę pytań

  Szukam informacji o skuteczności takich rozwiązań - clean-access.com/oferta-cleanaccess/ W sensie - centralnych systemów mycia. Przy jakiej skali działalności to jest opłacalne? Co dokładnie sugerujecie?
 7. sagen

  Samochód - nowy czy używany?

  A może sprowadzanie auta z usa? Nie nowe, tylko np. kilkuletnie. Nie sądzicie, że to powinno wyjść zdecydowanie korzystniej? Bo kupujesz nowe auto, to w ciągu kilku lat tracisz kilkadziesiąt tysięcy. Mając używany samochód też tracisz, ale dużo mniej. No ale ważne - to musi być sprawdzony egzemplarz, w dobrym stanie. I to się opłaca.
 8. sagen

  Agroturystyka

  Czy istnieje gospodarstwo, które wykonuje jedzenie na takiej zasadzie - best-market.pl ? W sensie potrawy z tego kraju, bazujące na takich produktach? Podzielcie się proszę takimi miejscówkami. Szukamy nowego doświadczenia kulinarnego. Pomysły? ;-)
 9. sagen

  Muszyna - restauracja

  Macie sprawdzone miejscówki w tej miejscowości, jeśli chodzi o jedzenie? Jedną mamy z polecenia i to jest - https://strakija.pl/ Gdzie jeszcze warto się wybrać? Potrzebujemy 3-4 miejsca. Jeśli niczego takiego nie znajdziemy, to codziennie będziemy jeść tam. Totalnie już unikamy miejsc, których nie mamy zweryfikowanych. Wiemy, jak to się kończy ;-)
 10. sagen

  reklama biznesu

  Wyślij zapytanie - https://www.webrange.pl/ Powinni ci bardzo dokładnie rozpisać, jak to działa, jakie przynosi efekty i ogólnie - w którym kierunku idą zmiany. U nas udało się naprawdę szybko zrobić swoje. W sensie - widać było efekty, które poprawiały się z miesiąca na miesiąc. Mieliśmy coraz więcej odwiedzin i zapytań. Ale to nie jest tak, że rezultaty są z dnia na dzień - na to trzeba trochę poczekać.
×