Jump to content
Forum rolnicze

sagen

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 1. A części skąd? Stąd - https://lebko.pl/5866-kombajny-zbozowe ? A może gdzieś indziej? Jak szukacie, jak to przebiega, na co zwrócić uwagę? Bo rozumiem, że najłatwiej szukać takich rzeczy online. Zgadza się?
 2. sagen

  jaki polecicie duzy ciągnik

  A części? Gdzie zamawiacie takie rzeczy? Czy tutaj - https://www.blaut-rol.pl/Części-do-ciągników/c-330/ ? Ewentualnie gdzie jeszcze warto szukać, aby to miało ręce i nogi? Jakość w połączeniu z rozsądną ceną. Gdzie to można uzyskać? Pewniaki?
 3. Kto się podzieli doświadczeniami - https://solidnyprzewoznik.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/ ? Mamy taką propozycję. Wiadomo, jest koszt i się zastanawiam, jak do tego podejść. Czy nie lepiej na własną rękę? Oni robią wszystko. Formalności, ubezpieczenie, noszenie, zabezpieczanie. Obawiam się, czy zapewnię ludzi do noszenia w odpowiedniej liczbie. Jak to było u Was?
 4. Czy ktoś z Was korzystał z takiej usługi - https://sprzataniepozgonie.com/sprzatanie-po-zmarlych-szczecin/ ? Poradzili sobie z kiepskimi zapachami? To działa? Jak sobie poradzić? Pomysły, doświadczenia? Póki co żadne domowe metody ani nawet kupione środki nie działają. Jak to ogarnąć?
 5. sagen

  samochód

  Czy ktoś z Was ściągał części na takiej zasadzie - https://www.blaut-rol.pl/10-czesci-do-ciagnikow ? W sieci? Lokalnie jest problem z dostępnością i słyszę jakieś kilkutygodniowe terminy realizacji. Jak Waszym zdaniem warto do tego podejść?
 6. sagen

  Przeprowadzka międzynarodowa na wieś

  Pytajcie o dostępność terminów - https://solidnyprzewoznik.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/ W naszym przypadku ta cała organizacja poszła naprawdę perfekcyjnie. Zero problemów, opóźnień ani komplikacji. Dostaliśmy dokładnie to, na czym nam zależało. Nasza rola ograniczona do minimum. Wszystko porządnie zabezpieczone, ubezpieczone. Wiadomo, że trzeba ponieść jakieś koszty, ale to lepszym wybór niż zabawa w samodzielną organizację przeprowadzki.
 7. sagen

  przepisy na potrawy

  Trzymajcie namiaru - https://best-market.pl/ryby-i-owoce-morza/suszone-ryby/ Warto testować zagraniczne produkty bo to robi naprawdę kolosalną różnicę. Trzeba tylko to jakoś mądrze dopasować i poukładać. Docelowo będziecie zadowoleni.
 8. Trzymacie namiary - https://www.blaut-rol.pl/10-czesci-do-ciagnikow Czy tam robicie zamówienia? Ewentualnie które inne sklepy są godne uwagi, działają niezawodnie? Rozsądne ceny, szybkie dostawy? Gdzie warto pytać?
 9. Jak to widzicie - https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/wycieraczki-gumowe.php ? Sprawdzają się, robią różnicę? Szukamy solidnego, trwałego rozwiązania. W jakie warto uderzyć? Podpowiecie coś konkretnego?
 10. sagen

  Soczewki progresywne

  Czy ktoś z Was takie nosi - https://www.alesoczewki.com/soczewki-progresywne ? Jak się w nich widzi? W sensie - czy to prawda, że początek jest trudny? Nie do końca jasne, czy widzi się dobrze? Spotykam się z różnymi dziwnymi opiniami. To jak w końcu?
 11. sagen

  Jak spędzacie czas wolny ?

  A co do biegania, to polecacie taką odzież - https://attiq.net/9-do-biegania ? Ona faktycznie robi dużą różnicę? Na czym dokładnie to polega? Jaką zmianę przynosi? Podzielicie się doświadczeniami?
 12. sagen

  Bezpieczne opalanie

  Jak proponujecie podejść do tego tematu, żeby było w porządku? Jak widzicie np. to https://www.naturalia.pl/blog/bezpieczne-zdrowe-opalanie-o-tym-warto-pamietac-zanim-wybierzesz-sie-na-plaze/ ? Macie może jakieś swoje szczególne metody lub kroki, które podejmujecie, aby problemy zniknęły? Czy w ogóle widzicie taką możliwość?
 13. Znacie się bliżej na takich urządzeniach? Wiecie, co to jest HDR? W sensie to - https://www.komputronik.pl/informacje/co-to-jest-hdr/ ? Warto zwracać na to uwagę? Piszą, że to jest zauważalne na ekranie. Są różne standardy, ale czy dla zwyczajnego użytkownika, który ogląda jakieś seriale czy mecze to ma większe znaczenie? Podzielcie się proszę doświadczeniami.
 14. sagen

  przepisy na potrawy

  Spróbujcie przetestować te produkty - https://foodex24.pl/category/suszone-ryby-i-owoce-morza One robią różnicę. Ogólnie najlepiej stawiajcie na nowe doznania smakowe. W jakim celu jeść ciągle to samo? Mądre podejście może zrobić dużą różnicę. Docelowo zwyczajnie mocno poprawicie.
 15. Co o tym sądzicie - https://pracownikbudowlany.pl/PL ? Niby na rynku budowlanym miał zapanować kryzys, a wygląda na to, że zapotrzebowanie na pracowników jest bardzo duże. Jak to wygląda z Waszej perspektywy? Siedzicie w branży? Widzicie, że jest praca?
×