Jump to content
Forum rolnicze

Urke

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Urke

 1. Urke

  Nowe maszyny rolnicze

  Jak kupowałem jakiś czas temu ciągniki John Deere i Zetory, to od razu postanowiłem dobrać wysokiej jakości części zaczepowe. Kolega z branży polecił mi firmę Scharmueller Spare Parts, która mieści się we Wróblewie. W dobrej cenie wziąłem od nich płyty nośne PitonFix, K80, korpusy do ciągników, zaczepy typu PitonFix. Wszystko elegancko się spisuje. Widać, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jak dla mnie, to najlepszy zakup, jakiego ostatnio dokonałem. Tutaj macie stronę tego producenta https://scharmueller-sp.pl/oferta/zaczepy-transportowe Pozdrawiam.
 2. Urke

  Hodowla bydła

  Ja polecam wam swojej strony stosować dobre suplementy. Hoduję buhajki i dbam o to, by ich rozwój przebiegał prawidłowo. Od jakiegoś czasu zamawiam regularnie suplement Power Milker w sklepie ImmunoVital https://www.immunovital.pl/sklep/bydlo/159-power-milker-20l-fitobiotyk-dla-bydla Odporność na choroby zwiększyła się zauważalnie, a co najważniejsze preparat jest w 100% naturalny, z czym się do tej pory nie spotkałem.
 3. Urke

  Hodowla bydła

  Od kilku lat jestem w stałej kooperacji z firmą Kasperitto z Wierzbicy. Odbierają ode mnie zawsze w umówionym terminie buhajki po bardzo konkurencyjnych cenach. Samochody są przystosowane do przewozu bydła w dobrych warunkach. Znajdziecie ich pod tym adresem https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/skup-bydla .
 4. Mogę polecić wam sprawdzoną firmę https://alimabis.com.pl/oferta-maszyny-rolnicze/. Jeszcze mój dziadek kupował u nich części do maszyn rolniczych. Ja natomiast kupiłem dobrej jakości, bezawaryjny wóz paszowy do zadawania karmy moim tucznikom.
 5. Urke

  Nowe maszyny rolnicze

  Szukałem pożyczki na zakup ciągnika. Przyjaciel polecił mi firmę Kagro. Okazało się, że nie muszę mieć wkładu własnego. Kupiłem nowiutki ciągnik 265KM na bardzo dogodnych warunkach spłaty. W tej chwili mogę z powodzeniem gospodarować na odziedziczonym po dziadku gospodarstwie.
 6. Urke

  Ceny zbóż

  W przypadku produkcji roślinnej bardzo duże znaczenie ma jakość materiału siewnego. Dlatego nasiona zbóż, zarówno ozimych, jak i jarych kupuję u sprawdzonego sprzedawcy https://www.saatbau.pl/asp/zboza-jare,51,,1. Gwarantują one znacznie wyższe plony, niż te, które wcześniej kupowałem z innych źródeł.
×