Jump to content
Forum rolnicze

Eder

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Eder

  Czy opłaca sie hodowla bydła ?

  Ja hoduję bydło mleczne. Podczas letnich upałów schładzalnik do mleka w moim gospodarstwie przestały działać. Musiałem natychmiast kupić nowe, żeby uniknąć ogromnych strat. Bardzo wysokiej jakości schładzalnik kupiłem w firmie Alima BIS https://alimabis.com.pl/schladzalniki-do-mleka/ . Mleko jest schładzane do odpowiedniej temperatury i mogę sprzedać je w wysokiej klasie.
 2. Eder

  Dobra jakość ziarna.

  Materiał siewny powinien być wysokiej jakości, żeby plony były jak najbardziej obfite, ale ciężko jest dzisiaj trafić na sprawdzonych dostawców. My zamawialiśmy w kilku miejscach i za każdym razem okazywało się, że jednak to nie jest to. Dopiero, gdy znajomy polecił mi firmę Saatbau w Środzie Śląskiej https://www.saatbau.pl/asp/start,20,,1 przekonałem się, co znaczy jakość. Firma zapewnia doradztwo w wyborze nasion i dystrybuuje wyłącznie kwalifikowany materiał siewny. Dzięki temu ryzyko nieudanych plonów jest zminimalizowane całkowicie.
 3. O co do zbiorników to bliski mi temat. Ja zarówno zbiornik na nawozy, jak i na paliwo zamawiałem w firmie MiM https://www.zbiorniki.szczecin.pl/# . Dobrej jakości produkt, wytrzymały i solidnie wykonany. Dużym atutem jest konkurencyjna cena. Sprzedawca zdecydowanie godny polecenia.
 4. Jestem producentem bydła rzeźnego. Posiadam bardzo duży areał użytków zielonych. Nie miałem odpowiedniego rozlewacza gnojowicy. Idealny rozlewacz tarczowo-szczelinowy VARIO-DISC kupiłem w firmie Kagro https://www.kagro.pl/oferta/technologia-asenizacji/technika-rozprowadzania-gnojowicy . Jest on łatwu w eksploatacji i można do wmontować do każdego wozu asenizacyjnego.
 5. W temacie części rolniczych warto znaleźć różne firmy, korzystając na przykład z tej wyszukiwarki https://www.multiogrody.pl/firmy/polska/rolnicze narzędzia%2C sprzęt. Nie wszystkie sklepy oferują każdą część, a posługując się namiarami z tej strony można podzwonić i popytać o dostępność w różnych miejscach. Już kilka razy korzystałem z tej strony i mam ją dodaną w praktycznych zakładkach.
 6. Eder

  Przechowywanie jabłek

  My jabłka trzymamy w skrzynkach drewnianych, które zamawiamy w firmie http://www.drewnopak.pl/. Mają dobrą ofertę i proponują bardzo atrakcyjne ceny. Oprócz tego skrzynki są mocne i wytrzymałe. Zamówienia realizują od ręki i są niezwykle uprzejmi w kontakcie.
 7. Jeśli chcecie mieć solidne akcesoria i części polecam firmę www.czemarol.pl. Uczciwy kontrahent zawsze służący fachowym doradztwem w kwestii doboru odpowiednich części. Korzystam z ich usług i polecam.
 8. Eder

  Bydło mleczne - handlowiec

  Od dawna zajmuję się hodowlą bydła rzeźnego. Od momentu, gdy wszedłem w kooperację z firmą Kasperitto nie mam kłopotu z terminowym odbiorem i zapłatą. Oprócz tego firma sama zajmuje się wyrejestrowaniem zakupionych sztuk.
×