Jump to content
Forum rolnicze

Eder

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. W temacie części rolniczych warto znaleźć różne firmy, korzystając na przykład z tej wyszukiwarki https://www.multiogrody.pl/firmy/polska/rolnicze narzędzia%2C sprzęt. Nie wszystkie sklepy oferują każdą część, a posługując się namiarami z tej strony można podzwonić i popytać o dostępność w różnych miejscach. Już kilka razy korzystałem z tej strony i mam ją dodaną w praktycznych zakładkach.
 2. Eder

  Przechowywanie jabłek

  My jabłka trzymamy w skrzynkach drewnianych, które zamawiamy w firmie http://www.drewnopak.pl/. Mają dobrą ofertę i proponują bardzo atrakcyjne ceny. Oprócz tego skrzynki są mocne i wytrzymałe. Zamówienia realizują od ręki i są niezwykle uprzejmi w kontakcie.
 3. Eder

  Uprawa rzepaku

  Dwa lata temu miałem niewielki zysk po zbiorze rzepaku. W minionym sezonie nasiona kupiłem w innej firmie https://www.saatbau.pl/asp/rzepak,54,,1. Już po wschodzie widać było, że nasiona były bardzo dobrej jakości. Zbiór okazał się bardzo obfity. Od tej pory zakupy materiału siewnego robię tylko w tej firmie.
 4. Jeśli chcecie mieć solidne akcesoria i części polecam firmę www.czemarol.pl. Uczciwy kontrahent zawsze służący fachowym doradztwem w kwestii doboru odpowiednich części. Korzystam z ich usług i polecam.
 5. Eder

  Bydło mleczne - handlowiec

  Od dawna zajmuję się hodowlą bydła rzeźnego. Od momentu, gdy wszedłem w kooperację z firmą Kasperitto nie mam kłopotu z terminowym odbiorem i zapłatą. Oprócz tego firma sama zajmuje się wyrejestrowaniem zakupionych sztuk.
×