Jump to content
Forum rolnicze

krzysztof090

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. krzysztof090

  Skup samochodów używanych

  Jeśli chodzi o Warszawę to od razu nasuwa mi się na myśl firma https://auto-skup24h.pl/news-skup-aut-warszawa/ pamiętam jak niedawno byliśmy z kumplem właśnie u nich. Formalności załatwione od razu, pieniadze, ktore dostal za samochód też były przyzwoite więc polecam do nich zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów.
 2. krzysztof090

  Olej

  Widzę, że każdy pisze o innym oleju także ja też mogę polecić stronę https://www.olejznatury.pl/ gdzie kupicie wysokiej jakości naturalne oleje zimnotłoczone. Patrząc na ceny w sklepach konkurencyjnych to tutaj naprawdę się opłaca.
 3. krzysztof090

  Zoptymalizuj swój sklep internetowy i zyskaj klientów !

  Póki co to ja w ogóle szukam specjalistów, którzy zajmą się stworzeniem mojego pierwszego sklepu internegowego. Na ten moment na oku mam ofertę https://entaris.pl/sklepy-wordpress/ wydaje mi się, że cena jaką trzeba zapłacić na początek jest adekwatna do tego, co chciałem wydać. Ich poprzednie realizacje też robią wrażenie. Jak myślicie, jak to wygląda w praktyce?
 4. krzysztof090

  Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie?

  Akurat jeśli chodzi o doświadczone firmy to ja polecam https://sunvival.pl/ przede wszystkim za to, że bardzo szybko uwinęli się z montażem, a jeszcze przed montażem najpierw był ich doradca energetyczny, który wszystko fajnie dopasował względem moich potrzeb. Zerknijcie na ich szczegółową ofertę.
 5. krzysztof090

  Hala rolnicza

  Szczerze Ci powiem, że w dzisiejszych czasach opłaca się stawiać hale namiotową. Mam znajomego, który ostatnio korzystał z oferty https://haltech-group.pl/wycena-hali-namiotowej/ tutaj masz od razu wycenę, więc jesli nadal poszukujesz to polecam zajrzeć. Dodatkowo HalTech jest już wiele lat w tej branży więc posiadają niezbędne doświadczenie, a hale są wysokiej jakości. Pozdrawiam.
×