Jump to content
Forum rolnicze

MalaMi85

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. MalaMi85

  Dlaczego warto się uczyć języków obcych?

  Jeżeli chcecie się uczyć języka angielskiego ale uważacie że ta znajomość nic wam nie da to polecam przeczytać https://speakingo.com/4-powody-dlaczego-warto-uczyc-sie-jezyka-angielskiego/ . Kurs języka angielskiego nauczy cię rozmawiać w języku angielskim , a czasem bywa tak że ludzie mają blokady i nie potrafią rozmawiać w języku obcym, więc ten kurs pomaga się otworzyć. A język angielski jak widać przyda się w życiu.
 2. MalaMi85

  hodowla kur

  Hodowla kur jest to bardzo odpowiedzialnym zajęciem o które należy dbać. Dlatego warto zainwestować w karmnik dla kur https://investhoreca.pl/q/?producers[105]=105 Dzięki temu wrzuca pokarm dla kur nawet w większej ilości i na jakiś czas ma spokój. Jest to wygodne i nowoczesne a wiadomo hodowla musi się rozwijać cały czas.
 3. MalaMi85

  filmy dokumentalne

  Jeżeli chcecie oglądać seria i filmy to warto zainwestować w konto Netflix Premium oraz HBO Go które można zakupić tu https://premium.ihuh.pl/pl/ . W jednym miejscu zakupicie te potrzebne konta dzięki którym w wolnym czasie będziecie oglądać to co chcecie.
 4. MalaMi85

  medycyna estetyczna

  Każdy gabinet kosmetyczny powinien dbać i dezynfekować swój gabinet. Ja przynajmniej tak robię, ponieważ klienci są bardzo dla mnie ważni. Jeśli chodzi o dobre i skuteczne preparaty do dezynfekcji to warto je kupić w sklepie https://medim24.pl/ . Tu znajdziecie także szeroki wybór masek ochronnych czy artykułów jednorazowych jak rękawiczki, plus preparaty które używam w swoim gabinecie
 5. MalaMi85

  Nasze dzieciaki

  Ostatnio w swoim mieszkaniu robiłam pokoik dla dziecka. Najważniejsze jak dla mnie meble w tym pokoju to komoda z przewijakiem https://tweeto.pl/Komoda-z-przewijakiem-p64391 . Jest to bardzo wygodna sprawa. Masz wszystko pod ręka przewijając dziecko.
 6. MalaMi85

  Hurtownia stali

  Ja natomiast ostatnio słyszałam o takim czymś jak pręty zbrojeniowe z włókna szklanego https://e-kompozyty.pl/ . Co to jest jak je się używa i do czego? Slyszliście kiedykolwiek o takich prętach? Jeśl tak to proszę o pomoc, chce zacząć budować dom i szukam prętów .
 7. MalaMi85

  sztućce

  Wiele ludzi zastanawia się [url=https://quickoutlet.pl/61-sztucce]jak kupić dobre sztućce[/url] . Sztućce muszą być dobre, ładne, ostre, pasujące do mycia w zmywarce, albo mycie ręcznego. Należy wiedzieć ile chcesz by było sztućców w zestawie. Moim zdaniem lepiej kupić więcej bo nie wiesz kiedy możesz zrobić duży obiad dla całej rodziny.
 8. MalaMi85

  Zupa chrzanowa

  Wiadomo że jeśli roi się zupę czy inne dania to w każdym domu musi być serwis obiadowy. Ja mam u siebie [url=https://quickoutlet.pl/53-zestawy-talerzy]serwis obiadowy kolorowy[/url] > Osobiście bardzo lubię kolory dlatego to co kolorowe to w domu mam nawet ładny serwis obiadowy. Czy wam się podobają kolorowe serwisy obiadowe? Jaka jest wasza opinia?
 9. MalaMi85

  Dobra inwestycja

  Teraz inwestować jest trudno, nie ma co się oszukiwać. Najlepiej chyba po prostu pójść w kupno złota, na przykład tutaj - https://www.mennicaskarbowa.pl/ jest całkiem fajna oferta, łatwo dostępna i bezpieczna
 10. MalaMi85

  ubrania

  Moda kobieca jet różna. Jedne kobiety lubią tylko sukienki a inne spodnie tym bardziej dresy bo wygodne. Jeśli chcesz otworzyć swój sklep z ciuszkami dla każdej z kobieto to polecam za opatrzeć się w hurtownia odzieży damskiej online https://www.motionfashion.pl/ . Tam znajdziesz wszystko i to nie dla jednej kobiety.
 11. MalaMi85

  meble

  Chcesz kupić meble do pokoju swojego dziecka ale nie wiesz dokładnie gdzie? To polecam https://www.almer-meble.pl/ Meble są przeróżne idealne dla każdego pokoju dziecka
 12. MalaMi85

  Twój ulubiony przedmiot w szkole

  Język angielski jest bardzo ważny. Jeśli masz problem z gramatyką to wejdź tu https://speakingo.com/gramatyka-angielska-nauka/ jest napisane wszystko co może ci być potrzebne w gramatyce. Gramatyka przydaje się bardzo tym bardziej w piśmie, jednak czasem trzeba coś załatwić poprzez pismo i sama rozmowa w tym nie pomoże.
 13. MalaMi85

  magazynowanie

  Jeżeli magazynujecie to co macie dokumenty rzeczy itp to musicie mieć jakieś do tego opakowania kartony. A wiecie jak kartony się składa i je klej? Do tego są maszyny zaklejarki do taśmy podgumowanej https://izipak.pl/type/zaklejarki-do-tasmy-podgumowanej/ . Sami zobaczcie to wygląda i działa
 14. MalaMi85

  drewno na opał

  jeżeli ktoś sprzedaje drewno na opał to powinien mieć w swojej firmie suszarnie. Takie suszarnie posiada producent suszarni https://www.ventech.pl/ Dzięki temu drewno jet bardo dobre wysuszone i będzie lepiej się palić w opale, do tego będzie lżejsze. Bo wiadomo że drewno mokre jest bardzie ciężkie
 15. MalaMi85

  Czas na relaks

  Mm do was pytanie. Ja się relaksujecie po ciężkim dniu w pracy? Mój znajomy uwielbia chodzić na siłownię, moja przyjaciółka czyta książki inni widzę chodzą na długie spacery? Ja natomiast wykupiłam sobie konto netflix premium https://premium.ihuh.pl/pl/ i oglądam filmy takie jakie chcę i kiedy chcę. Sami zobaczcie
×