Jump to content
Forum rolnicze

castalis

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. castalis

  hodowla kur

  Jeżeli planujecie zająć się hodowlą kur i innego drobiu to polecam wam nawiązać współpracę z http://avena.olsztyn.pl/ Firma ta zajmuje się wyposażaniem budynków hodowlanych. W ich ofercie znajdziecie całe niezbędne wyposażenie do budynku hodowlanego.
 2. Bardzo dobrą firmą, która posiada szeroką ofertę części do ciągników i innych maszyn rolniczych jest http://gajowski-agrotechnika.pl/ Sam od dawna zaopatruję się w części zamienne u nich i mogę powiedzieć że nigdy się na nich nie zawiodłem. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
 3. castalis

  Sklep online opony pomocy

  Wszystkim osobom, którym zależy na porządnych oponach do maszyn budowlanych polecam zajrzeć na stronę https://www.mtptyres.com.pl/ Jest to sprawdzona firma, która posiada szeroki wybór opon do różnych maszyn budowlanych. Całą ich ofertę opon można zobaczyć na ich stronie.
 4. castalis

  Czy opłaca sie hodowla bydła ?

  Jeżeli zdecydujecie się na hodowlę bydła mięsnego to powinniście się też rozejrzeć za sprawdzonym zakładem mięsnym, który będzie je od was skupował. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Oni mają całkiem niezłe ceny.
 5. castalis

  Gdzie zamówić węgiel

  Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia i rozglądacie się za sprawdzonym dostawcą opału to polecam wam skontaktować się z http://ekogroszek-wroclaw.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zawsze sprzedaje wysokokaloryczny węgiel w całkiem niezłych cenach.
 6. castalis

  Testament

  Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu kancelarii notarialnych to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://www.jeziorscy.com.pl/ Jest to sprawdzona kancelaria notarialna ze Zgierza z usług, której sam regularnie korzystam.
 7. castalis

  Notariusz dobry, niedrogi

  Jeżeli mieszkacie w okolicach Zgierza i rozglądacie się za porządną kancelarią notarialną to polecam wam skontaktować się z http://www.jeziorscy.com.pl/ Tam zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą notarialną.
 8. castalis

  Tworzywa konstrukcyjne

  Znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się wykonywaniem tworzyw sztucznych trochę mi zajęło. Ostatecznie zdecydowałem się na współpracę z https://www.lamin.pl/ i mogę polecić ich również wam. Ich siedziba znajduje się pod Bydgoszczą więc polecam ich wszystkim z województwa kujawsko-pomorskiego.
 9. castalis

  Tworzywa sztuczne

  Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem elementów z tworzyw sztucznych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.lamin.pl/ Sam od dawna z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
 10. castalis

  Złomowanie samochodu - jaka procedura?

  Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego i rozglądacie się za porządnym złomowiskiem, w którym pomogą wam w pozbyciu się starego auta to polecam wam zgłosić się do https://www.autozlomzory.pl/ Oni pomagają przy załatwianiu wszelkich formalności związanych ze złomowaniem samochodu. Dodatkowo płacą całkiem niezłe pieniądze za stare auta.
 11. castalis

  Karmienie bydła zimą

  Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu magazynowania zboża, siana i pasz dla zwierząt to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://zuptor.pl/ Oni zajmują się sprzedażą produktów do magazynowania zbóż i to w całkiem niezłych cenach.
 12. castalis

  Magazyn

  Jeżeli rozglądacie się za urządzeniami i elementami do magazynowania zbiorów to polecam wam zajrzeć na stronę https://zuptor.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą silosów, zbiorników systemowych, koszy przecięciowych itp. Warto zapoznać się z ich ofertą.
 13. Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą części do ciągników i maszyn rolniczych to polecam wam zapoznać się z ofertą http://gajowski-agrotechnika.pl/ Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
 14. castalis

  Automatyka przemyslowa

  Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://gripper-pol.pl/ Sam zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Z ich maszynami moja firma jest znacznie efektywniejsza.
 15. castalis

  hodowla bydła mięsnego

  Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę bydła to polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://mibex.pl/ Od nich zakupicie wyposażenie niezbędne do hodowli i utrzymania bydła pod dachem. Mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny.
×