Jump to content
Forum rolnicze

castalis

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. castalis

  Karmienie bydła zimą

  Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu magazynowania zboża, siana i pasz dla zwierząt to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://zuptor.pl/ Oni zajmują się sprzedażą produktów do magazynowania zbóż i to w całkiem niezłych cenach.
 2. castalis

  Magazyn

  Jeżeli rozglądacie się za urządzeniami i elementami do magazynowania zbiorów to polecam wam zajrzeć na stronę https://zuptor.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą silosów, zbiorników systemowych, koszy przecięciowych itp. Warto zapoznać się z ich ofertą.
 3. Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą części do ciągników i maszyn rolniczych to polecam wam zapoznać się z ofertą http://gajowski-agrotechnika.pl/ Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
 4. castalis

  Automatyka przemyslowa

  Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://gripper-pol.pl/ Sam zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Z ich maszynami moja firma jest znacznie efektywniejsza.
 5. castalis

  hodowla bydła mięsnego

  Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę bydła to polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://mibex.pl/ Od nich zakupicie wyposażenie niezbędne do hodowli i utrzymania bydła pod dachem. Mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny.
 6. castalis

  Sklep z częściami zamiennymi

  Ja ostatnio rozglądałem się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą części do samochodów ciężarowych. W końcu trafiłem na ofertę https://www.martextruck.pl/ i mogę ich polecić również wam. Tam znajdziecie szeroki wybór części do samochodów ciężarowych.
 7. castalis

  Maszyna

  Takie maszyny przemysłowe potrzebują też odpowiednie napędy. Ja w tym celu mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://www.pawo-alu.pl/ Oni zajmują się sprzedażą napędów przemysłowych i są w tym bardzo dobrzy.
 8. castalis

  opony

  Jeżeli mieszkacie na terenie województwa opolskiego i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą opon to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.serwisogumieniaprudnik.pl/Oni mają szeroka ofertę i niezłe ceny. Zajmują się też sprzedażą opon rolniczych.
 9. castalis

  Maszyny budowlane i rolnicze

  Wszystkim osobom rozglądającym się za porządną firmą sprzedającą maszyny budowlane polecam zajrzeć na stronę http://sunward.pl/ W ich ofercie znajdziecie koparki, ładowarki, minikoparki, frezarki do asfaltu itp. Sam korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego zadowolony.
 10. castalis

  produkcja miodu

  Ja również mogę wam polecić wcześniej tutaj wspomnianą firmę, która zajmuje się sprzedażą elementów niezbędnych do założenia pasieki. Jeżeli chcecie zająć się hodowlą pszczół i produkcją miodu to powinniście nawiązać z nimi współpracę.
 11. castalis

  Gryka

  Do postawienia pasieki potrzeba mieć plastry hodowlane, ule, pudełka wylęgowe i inne tego typ produkty. Znajdziecie je w ofercie firmy http://pszczelinka.pl/ Sam zakupiłem u nich wszystko co jest niezbędne do wybudowania pasieki.
 12. castalis

  Hodowla bydła

  Jeżeli zajmujecie się hodowlą bydła lub planujecie się tym zajmować to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.pwborys.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą poideł, ogrodzeń elektrycznych, koryt, paśników i innych rzeczy niezbędnych do hodowli bydła.
 13. Ja miałem problem z hydrauliką siłową w jednej z moich maszyn. Na szczęście trafiłem na firmę http://prefa-zuraw.pl/, która zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej oraz jej naprawianiem. Polecam wam zapisać sobie kontakt do nich.
 14. castalis

  Podnośniki Hydrauliczne - Naprawa

  Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się naprawianiem hydrauliki siłowej w maszynach różnego rodzaju jest http://prefa-zuraw.pl/ Jest to bardzo dobra firma ze Szczecina zajmująca się hydrauliką siłową z usług, której korzystałem już kilka razy. Na nich można w pełni polegać.
 15. castalis

  Uprawa rzepaku

  Up. Też zdecydowałem się na zakup materiału siewnego od wcześniej tutaj wspomnianej firmy http://rpphprzeworno.pl/ i jestem z niego zadowolony. Uprawiam rzepak na coraz większym terenie i mogę powiedzieć że jest to bardzo opłacalne.
×