Jump to content
Forum rolnicze

altrok

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. altrok

  Czas pomyśleć o walentynkach

  Ja dla swojej dziewczyny zawsze w prezencie kupuje różne gatunki książek, uwielbia czytać, dlatego też je dla niej kupuje. Ostatnio dostała ode mnie romans "Kilka słów o miłości" #polskiegoNicholasaSparksa i jest mega zadowolona z tej książki. Jak przeczytałem opis ze strony http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjqQcsUrGkYrBi19DzWVVHVz3L9M_VBzOI wiedziałem, że ta literatura jej przypadnie do gustu.
 2. altrok

  Co na stres i bezsenność?

  Mnie uspokaja czytanie książek, zawsze jak łapie mnie stres, to siadam i cos czytam, bardzo mnie to uspokaja. Jedną z moich ulubionych książek ostatnio jest "Nie wiesz wszystkiego" Marcela Mossa http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498 bardzo ciekawy i wciągająca thriller.
 3. altrok

  Gdzie na jesienny urlop w Polsce?

  Myślę, że góry są super opcją na urlop, okolice są ładne i ciche. Dla mnie takie opcje są najlepsze, ponieważ uwielbiam czytać książki, ostatnio przeczytałam romans "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjqQcsUrGkYrBi19DzWVVHVz3L9M_VBzOI jest to super książka.
 4. altrok

  Ciekawe erotyczne gadżety

  Mam sporo gadżetów erotycznych, ale to też dlatego, że spotykam się co róż z jakimiś mężczyznami, a to dlatego, że uprawiam sex za pieniądze. Na stronie https://www.escort.pl/ możecie znaleźć naprawdę ciekawe anonse erotyczne.
 5. altrok

  Zainteresowania?

  Moim ulubionym zajęciem jest czytanie książek i jak mam tylko wolny czas to po nie sięgam. W czasie epidemii udało mi się przeczytać sporo książek, ale najbardziej w pamięci zapadł mi thriller #niewieszwszystkiego http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498 Marcela Mossa.
 6. altrok

  Wakacje, gdzie spędzić

  W tym roku z rodziną pojechaliśmy w góry, było bardzo ładnie i udało nam się sporo pozwiedzać, ale co jak co, na książkę zawsze czas się znalazł. Jak tylko miałam chwilę wolną, to sięgałam po romans "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa #polskiegoNicholasaSparksa, według mnie świetna książka. Jej opis macie podany na stronie http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjqQcsUrGkYrBi19DzWVVHVz3L9M_VBzOI
 7. altrok

  Czy to dobry prezent?

  Według mnie każdy prezent jest fajny, a te praktyczne jeszcze lepsze. Ja ostatnio dla swojego znajomego kupiłem bardzo fajną koszulkę z nadrukiem w sklepie https://koszulkowy.pl/ jest naprawdę super, a jej jakość jest wysoka.
 8. altrok

  Prezent dla dziewczyny

  Jeśli lubi czytać romanse, to ja od siebie zachęcam do kupienia dla niej książki "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa, bardzo ciekawa i zaskakująca książka. Jestem ogólnie zadowolona, że udało mi się na nią trafić, a zachęcił mnie do jej zakupu opis http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjqQcsUrGkYrBi19DzWVVHVz3L9M_VBzOI
 9. altrok

  Jaki dobry prezent na imieniny cioci

  Myślę, że kubek z nadrukiem będzie super prezentem i do tego praktycznym. Jeśli chcecie kupić coś takiego swoim bliskim, to zajrzyjcie na stronę https://koszulkowy.pl/ u nich jest sporo takich fajnych rzeczy do kupienia
 10. altrok

  Hobby wolny czas?

  Moim hobby jest czytanie książek i to już od wielu lat. W ostatnim czasie przeczytałam sporo romansów, ale tylko jeden zapadł mi najbardziej w pamięci, jest to "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa #polskiegoNicholasaSparksa bardzo ciekawa i wciągająca książka, o której sporo możecie dowiedzieć się ze strony http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjqQcsUrGkYrBi19DzWVVHVz3L9M_VBzOI
 11. altrok

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Ja czytam książki i są to zazwyczaj romanse, tera sięgnęłam po "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa #polskiegoNicholasaSparksa o tej książce dużo możecie przeczytać na stronie http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjqQcsUrGkYrBi19DzWVVHVz3L9M_VBzOI
 12. altrok

  jaka ksiazka dla mezczyzny??

  Myślę, że thriller http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498 będzie super książką i do tego pouczającą w pewnych tematach. Ja po przeczytaniu "Nie wiesz wszystkiego" Marcela Mossa zdałem sobie sprawę z wielu kwestii.
 13. altrok

  Zapchany brodzik

  Lepiej w takiej sytuacji zadzwonić po wuko Warszaw https://przepychanierurwarszawa.pl/ oni zajmują się udrażnianiem rur i nie tylko już kilka lat i bardzo dobrze na tym się znają. Dla mnie już dwa razy pomogli z czego jestem bardzo zadowolony.
 14. altrok

  prezent dla ukochanej

  Może jakaś fajna torebka, w sklepie https://edibazzar.pl/ jest ich naprawdę sporo do wyboru, a co najważniejsze nie są one nie wiadomo jak drogie. Ja ogólnie mam sporo rzeczy z tego sklepu i są one naprawdę super.
 15. altrok

  Prezent dla babci

  Może koszulka z nadrukiem, ja dla swoich bliskich je kupuje w sklepie https://koszulkowy.pl/ i powiem wam, że jest to naprawdę bardzo fajny i praktyczny prezent.
×