Jump to content
Forum rolnicze

denwar

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 1. denwar

  Jak walczyć z alkoholizmem?

  Samemu taką walkę ciężko jest wygrać. Dlatego warto zgłosić się do ośrodka, który zajmuje się leczeniem uzależnień. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa wielkopolskiego to polecam wam zgłosić się do http://www.moje-zycie.eu/ Tam na pewno wam pomogą.
 2. denwar

  Meble

  Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy, która zajmuje się wykonywaniem mebli na zamówienie. Ja sam się na to zdecydowałem. Trafiłem na firmę http://mtm-ld.pl/ która wykonała świetne meble do mojego domu. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.
 3. denwar

  Meble, jakie wybrać?

  Ja polecam wam zastanowić się nad meblami robionymi na zamówienie. Takie meble na pewno będą idealni pasować do waszych mieszkań. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://mtm-ld.pl/ Jest to sprawdzona firma z województwa zachodniopomorskiego, która zajmuje się wykonywaniem mebli na zamówienie.
 4. denwar

  Testament

  Notariusz jest niezbędny przy sporządzaniu testamentu, dlatego warto rozejrzeć się za odpowiednią kancelarią notarialną. Ja od siebie mogę wam polecić kancelarię http://www.notariuszkarczewska.pl/ w Krakowie. Sam korzystam z jej usług i wiem że można na niej w pełni polegać.
 5. denwar

  Notariusz dobry, niedrogi

  Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelarią notarialną, na której można w pełni polegać. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://www.notariuszkarczewska.pl/ Jest to bardzo dobra kancelaria notarialna z Krakowa, w której sam otrzymałem pomoc, której potrzebowałem.
 6. denwar

  Hodowla bydła

  Hodując bydło trzeba też rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się jego skupowaniem. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Od dawna z nimi współpracuję i mogę powiedzieć że zawsze płacą dobre pieniądze za bydło, które kupują.
 7. denwar

  Ogród

  A zastanawialiście się nad postawieniem ulu w ogrodzie? Pszczoły zapylają kwiaty i dają pyszny miód. Zajrzyjcie na stronę http://pszczelinka.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą rzeczy potrzebnych do postawienia własnej pasieki.
 8. denwar

  Rzepak

  Jeżeli stawiacie na rzepak to musicie też zastanowić się nad postawieniem pasieki. Pszczoły muszą zapylić kwiaty rzepaku. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://pszczelinka.pl/ Tam znajdziecie wszystko co jest niezbędne do budowy uli.
 9. Warto oczywiście rozejrzeć się za jak najlepszym sprzętem. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy http://gajowski-agrotechnika.pl/ Sam posiadam kombajn od nich zakupiony i jestem z niego bardzo zadowolony.
 10. denwar

  swinie czy byki?

  Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę świń to polecam wam zajrzeć na stronę http://mibex.pl/ Firma ta zajmuje się wyposażaniem budynków do hodowli trzody oraz serwisowaniem dostarczonego przez siebie sprzętu. Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja.
 11. denwar

  hodowla bydła mięsnego

  Jeżeli zajmujecie się hodowlą bydła mięsnego to musicie też rozejrzeć się za firmą, która będzie je od was skupowała. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Oni zawsze płacą niezłe pieniądze za bydło.
 12. denwar

  Sprzedam siewnik do kukurydzy ,,Monosem''

  Jeżeli planujecie zająć się uprawą kukurydzy to poza siewnikiem musicie zakupić też materiał siewny. Ja polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą http://rpphprzeworno.pl/ Od nich zakupicie materiał siewny wysokiej jakości.
 13. denwar

  Pasze dla zwierzą

  Jeżeli rozglądacie się za liniami do przygotowywania paszy to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://zuptor.pl/ Sam obecnie korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony. Warto nawiązać z nimi współpracę.
 14. Jeżeli rozglądacie się za porządnymi maszynami rolniczymi to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://lemtech.com.pl/ Sam obecnie korzystam z bron od nich zakupionych i jestem z nich bardzo zadowolony. Firma ta ma swoją siedzibę na granicy województw śląskiego i małopolskiego, więc polecam ich wszystkim z tych okolic.
 15. denwar

  Karmienie bydła zimą

  Poidła, paśniki, koryta i inne tego typu przedmioty niezbędne do karmienia i hodowli zwierząt znajdziecie w ofercie firmy http://www.pwborys.pl/ Sam zajmuje się hodowlą bydła i mogę powiedzieć że dzięki produktom od nich zakupionym stało się to dla mnie znacznie łatwiejsze.
×