Jump to content
Forum rolnicze

denwar

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 1. denwar

  Sprzedam siewnik do kukurydzy ,,Monosem''

  Jeżeli planujecie zająć się uprawą kukurydzy to poza siewnikiem musicie zakupić też materiał siewny. Ja polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą http://rpphprzeworno.pl/ Od nich zakupicie materiał siewny wysokiej jakości.
 2. denwar

  Pasze dla zwierzą

  Jeżeli rozglądacie się za liniami do przygotowywania paszy to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://zuptor.pl/ Sam obecnie korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony. Warto nawiązać z nimi współpracę.
 3. Jeżeli rozglądacie się za porządnymi maszynami rolniczymi to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://lemtech.com.pl/ Sam obecnie korzystam z bron od nich zakupionych i jestem z nich bardzo zadowolony. Firma ta ma swoją siedzibę na granicy województw śląskiego i małopolskiego, więc polecam ich wszystkim z tych okolic.
 4. denwar

  Karmienie bydła zimą

  Poidła, paśniki, koryta i inne tego typu przedmioty niezbędne do karmienia i hodowli zwierząt znajdziecie w ofercie firmy http://www.pwborys.pl/ Sam zajmuje się hodowlą bydła i mogę powiedzieć że dzięki produktom od nich zakupionym stało się to dla mnie znacznie łatwiejsze.
 5. denwar

  Rolnictwo

  Zajmując się uprawą zbóż trzeba na pewno pomyśleć o ich prawidłowym wysiewaniu i przechowywaniu zebranych plonów. Dlatego polecam wam zapoznać się z ofertą https://zuptor.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą silosów i maszyn do wysiewania.
 6. denwar

  Wilgotnościomierz do ziarna

  W zwalczaniu wilgoci na pewno pomoże odpowiedni system wentylacji. Jeżeli się za takim rozglądacie to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://zuptor.pl/ Oni zajmują się sprzedażą systemów wentylacji, silosów i innych urządzeń niezbędnych do prawidłowego przechowywania ziaren.
 7. denwar

  Silosy zbożowe

  Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym producentem silosów zbożowych to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://zuptor.pl/ Sam korzystam z silosów od nich zakupionych i jestem z nich bardzo zadowolony. Firma ta ma całkiem niezłe ceny, więc warto nawiązać z nimi współpracę.
 8. denwar

  silosy zbożowe

  Warto zainwestować w jak najlepsze silosy zbożowe. Ja sam zdecydowałem się na ofertę firmy https://zuptor.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Silosy od tej firmy są solidne, praktyczne i mają całkiem niezłe ceny.
 9. denwar

  Nowe maszyny rolnicze

  Znalezienie porządnej firmy zajmującej się sprzedażą maszyn rolniczych jest ważne. Ja sam korzystam ze sprzętu zakupionego od firmy https://gajowski-agrotechnika.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeżeli wam też zależy na maszynach rolniczych wysokiej jakości to polecam wam przyjrzeć się ich ofercie. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
 10. denwar

  Agroturystyka

  Agroturystyka to w dużej mierze hodowla zwierząt, które można spotkać na farmie. Dlatego warto zadbać o to by były one w jak najlepszej kondycji. Zajrzyjcie na stronę http://bentawet.pl/ Znajdziecie tam preparaty przeciwbiegunkowe dla zwierząt hodowlanych.
 11. denwar

  Magazyn

  Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu palet to ja wszystkim osobom z okolic Trójmiasta polecam zapisać sobie kontakt do firmy https://www.paletygdynia.pl/ Oni zajmują się sprzedażą oraz skupowaniem palet w bardzo korzystnych cenach.
 12. Ja ostatnio rozglądałem się za częściami do hydrauliki siłowej. W końcu trafiłem na ofertę firmy http://prefa-zuraw.pl/ ze Szczecina, która zajmuje się sprzedażą tego typu elementów. Dodatkowo zajmują się naprawianiem hydrauliki siłowej i są w tym bardzo dobrzy.
 13. denwar

  Złomowanie samochodu - jaka procedura?

  Wystarczy się rozejrzeć za porządnym skupem złomu, w którym wszystko nam wyjaśnią. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego to zgłoście się do https://www.autozlom24h.com/ Nie będziecie tego żałowali.
 14. denwar

  Jaki biznes otworzyć?

  Jeżeli zdecydujecie się na otworzenie własnej piekarni lub cukierni o czym była mowa w poprzednim temacie to polecam wam zajrzeć na stronę https://guztech.com.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą maszyn piekarniczych w całkiem niezłych cenach.
 15. denwar

  hodowla kur

  Jeżeli zajmujecie się hodowlą kur lub innego drobiu to polecam wam zapisać sobie kontakt do https://www.rspnowosc.pl/ Jest to bardzo dobra ubojnia drobiu, z którą sam współpracuję. Wam też polecam się do nich zgłosić.
×