Jump to content
Forum rolnicze

denwar

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

About denwar

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. denwar

  utylizacja odpadów

  Dobrym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą, która zajmuje się doradztwem przy gospodarowaniu odpadami. Taką firmą jest https://www.kdg.net.pl/o-nas Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę powiedzieć że była to świetna decyzja. Wam też polecam się do nich zgłosić.
 2. denwar

  Paliwo do maszyn - gdzie się zaopatrujecie

  Ja mam sprawdzonego dostawcę paliw, u którego zaopatruję się już od dawna. Dokładnie to korzystam z usług https://kwiatkowski.com.pl/ Jeżeli mieszkacie na terenie województwa łódzkiego i rozglądacie się za porządnym dostawcą paliw, to polecam wam zgłosić się do tej firmy.
 3. denwar

  oczyszczacz powietrza

  Powinniście też rozejrzeć się za porządnymi oczyszczaczami do filtrów powietrza. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.wik-zu.pl/ Tam znajdziecie wysokiej jakości filtry w całkiem niezłych cenach.
 4. denwar

  prawnik, radca prawny, adwokat

  Prowadzę własną działalność gospodarczą związaną z sadownictwem. Ostatnio potrzebowałem pomocy kancelarii, która zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych. Zdecydowałem się na usługi https://www.kancelaria-js.com/podmioty-gospodarcze i mogę powiedzieć że była to świetna decyzja. Firma ta zatrudnia doświadczonych specjalistów i profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Wam na pewno też pomogą.
 5. denwar

  Hodowla bydła

  Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się skupowaniem bydła. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Oni zawsze mają korzystne ceny.
 6. denwar

  Przechowywanie jabłek

  Jeżeli rozglądacie się za drewnianymi skrzyniami i łupiankami do przechowywania jabłek i innych owoców to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.drewnopak.pl/ Jest to sprawdzony producent skrzyń drewnianych, do którego warto się zgłosić. Sam regularnie się u nich zaopatruję.
 7. Też ostatnio rozglądałem się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą części dla rolnictwa. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę https://fhudamek.pl/ I mogę polecić ich również wam. Nie będziecie tego żałowali.
 8. denwar

  Sadzenie truskawek

  Na pewno musicie rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą palet wysiewnych do hodowania sadzonek truskawek. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://www.anma-opakowania.com.pl/ Tam znajdziecie produkty tego typu.
 9. denwar

  Czy opłaca sie hodowla bydła ?

  Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę bydła to polecam wam nawiązać współpracę z https://www.mibex.pl/ Firma ta zajmuje się wyposażaniem budynków inwentarskich, w których hoduje się zwierzęta. Sam korzystam z ich usług i wiem że można na ich w pełni polegać.
 10. denwar

  Hodowla bydła

  Hodując bydło trzeba też rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się jego skupowaniem. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Od dawna z nimi współpracuję i mogę powiedzieć że zawsze płacą dobre pieniądze za bydło, które kupują.
 11. denwar

  Ogród

  A zastanawialiście się nad postawieniem ulu w ogrodzie? Pszczoły zapylają kwiaty i dają pyszny miód. Zajrzyjcie na stronę http://pszczelinka.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą rzeczy potrzebnych do postawienia własnej pasieki.
 12. Warto oczywiście rozejrzeć się za jak najlepszym sprzętem. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy http://gajowski-agrotechnika.pl/ Sam posiadam kombajn od nich zakupiony i jestem z niego bardzo zadowolony.
 13. denwar

  swinie czy byki?

  Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę świń to polecam wam zajrzeć na stronę http://mibex.pl/ Firma ta zajmuje się wyposażaniem budynków do hodowli trzody oraz serwisowaniem dostarczonego przez siebie sprzętu. Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja.
 14. denwar

  hodowla bydła mięsnego

  Jeżeli zajmujecie się hodowlą bydła mięsnego to musicie też rozejrzeć się za firmą, która będzie je od was skupowała. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Oni zawsze płacą niezłe pieniądze za bydło.
 15. Jeżeli rozglądacie się za porządnymi maszynami rolniczymi to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://lemtech.com.pl/ Sam obecnie korzystam z bron od nich zakupionych i jestem z nich bardzo zadowolony. Firma ta ma swoją siedzibę na granicy województw śląskiego i małopolskiego, więc polecam ich wszystkim z tych okolic.
×