Jump to content
Forum rolnicze

sarah

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 1. sarah

  Hodowla bydła

  Zajmując się hodowlą zwierząt istotną kwestią jest dobór odpowiedniej paszy. Dlatego wybierając odpowiednią paszę trzeba zwracać uwagę na jej skład, właściwości odżywcze, zawartość witamin i minerałów. Duży wybór pasz dla zwierząt posiada hurtownia rolnicza FARMER. Znajdziesz tam też pasze dla wielu gatunków zwierząt hodowlanych jak bydło, drób, konie, owce czy króliki. Zresztą zobacz sobie na ich stronie https://ifarmer.pl/pol_m_Asortyment_PASZE-222.html. Oprócz paszy warto stosować również mieszanki uzupełniające, aby dostarczyć zwierzętom hodowlanym wszystkich niezbędnych składników odżywczych i analitycznych.
 2. sarah

  produkcja miodu

  Zgadzam się, że pszczelarstwo nie jest łatwe, ale tak optymalnie patrząc prowadzenie każdej działalności wymaga poświęceń i nie należy do najprostszych działań. Sama nie prowadzę pasieki jednak miód zakupuję tylko od osób, które zajmują się pszczelarstwem, gdyż miody sprzedawane w sklepach niewiele mają wspólnego z dobrej jakości miodem z pasieki.
 3. sarah

  Ogród marzeń

  To prawda.Ogrodnictwo to czasochłonne zajęcie, ale daje też sporo satysfakcji. Można też sobie nieco ułatwić pracę w ogrodzie stosując automatyczny system nawadniający czy też zaopatrując się w odpowiednie narzędzia, nasiona, nawozy czy środki ochrony roślin w internetowych sklepach ogrodniczych. Szeroki asortyment posiada hurtownia Farmer https://ifarmer.pl, w której znajdziesz wszystko co niezbędne do pielęgnacji Twojego ogrodu. Wiele przydatnych porad o zakładaniu i pielęgnacji ogrodów można też przeczytać na blogach ogrodniczych.
 4. sarah

  budowa domu ekologicznego

  Domy ekologiczne muszą spełniać wiele norm, które dotyczą m.in. stolarki okiennej i drzwiowej. Wybierając okna i drzwi do domu niskoenergetycznego lub pasywnego należy zwrócić uwagę na ich współczynnik przenikania ciepła (uW), izolację akustyczną i wytrzymałość. Ciekawą ofertę ma Eurocolor, producent okien i drzwi. Zobacz sobie koniecznie model GENEO https://eurocolor.com.pl/okna_geneo polecany do domów pasywnych. Jednak musisz pamiętać, że nawet najlepsze okna na rynku nie będą ograniczały strat ciepła jeśli zostaną nieprawidłowo zamontowane. Dlatego warto zdecydować się na zakup okien u producenta wraz z montażem fabrycznym. Wtedy masz pewność, że Twoja są nie tylko solidne i wytrzymałe, ale również prawidłowo zamontowane.
 5. sarah

  Nawożenie w rolnictwie ekologicznym.

  Wiele restrykcji sprawia oraz wąska grupa produktów, które można stosować sprawiają, że wiele upraw nie kwalifikuje się jako rolnictwo ekologiczne.
 6. sarah

  Karmienie bydła zimą

  Karmienie bydła i innych zwierząt hodowlanych jest ważne nie tylko zimą. Dlatego przy zakupie paszy trzeba zwracać uwagę na jej skład, właściwości odżywcze, zawartość witamin i minerałów. Duży wybór pasz dla bydła posiada hurtownia rolnicza FARMER. Znajdziesz tam też pasze dla innych zwierząt hodowlanych jak drób, konie, owce czy króliki. Zresztą zobacz sobie na ich stronie https://ifarmer.pl/pol_m_Asortyment_PASZE-222.html. Oprócz paszy warto stosować również mieszanki uzupełniające, aby dostarczyć zwierzętom hodowlanym wszystkich niezbędnych składników odżywczych i analitycznych.
 7. Ja z kolei jestem zwolenniczką domów parterowych z użytkowym poddaszem, dość minimalistycznych, prosta konstrukcja, ciekawa elewacja i oczywiście dom musi być energooszczędny
 8. sarah

  Polecane środki ochrony roślin

  Każdy kto posiada kawałek ziemi uprawnej przynajmniej raz musiał zastosować środki ochrony roślin. A to chwasty wyrosły, a to mszyce się pojawiły, powodów jest kilka zazwyczaj są to właśnie chwasty, owady lub grzyby. Naturalne metody są czasochłonne a przede wszystkim nie mamy pewności czy problem zniknie. Dlatego tak wiele osób korzysta z dostępnych środków ochrony roślin. Ważne, aby nie stosować tych najsilniejszych bo mogą zniszczyć całą uprawę i mają negatywny wpływ na glebę.
 9. sarah

  narzędzia do ogrodu ?

  Ogródek za miastem to świetne miejsce do odpoczynku.
 10. sarah

  Marketing internetowy

  Wokół marketingu internetowego krąży wiele mitów. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania sprawdź koniecznie, jakie rozwiązania będą dla Ciebie i Twojej firmy najkorzystniejsze.
 11. sarah

  hodowla kur

  Wiele osób hoduje kury chociaż moim zdaniem jak masz zamiar mieć co najwyżej 50 niosek to jest to taka hodowla na własne potrzeby ewentualnie dla rodziny/znajomych. Biznesu z takiej ilości nie będzie.
 12. sarah

  Dobra jakość ziarna.

  Kwalifikowany materiał siewny to podstawa każdego gospodarstwa rolnego. Dzięki niemu możesz osiągnąć wyższe plony, a co za tym idzie - większe dochody. Duży wybór kwalifikowanego materiału siewnego znajdziesz w hurtowni rolniczej Farmer https://ifarmer.pl/pol_m_Asortyment_MATERIAL-SIEWNY-KWALIFIKOWANY-162.html. Co więcej, możesz dostosować ilość zamawianego towaru do własnych potrzeb, a jego cena i koszt ewentualnej dostawy ustalane są indywidualnie.
 13. sarah

  Perfumy

  La vie est belle świetny zapach dla kobiet, który długo się utrzymuje. Z bardziej intensywnych zapachów polecam Giorgio Armani Si passione.
 14. sarah

  Kompleksowa wycena instalacji fotowoltaicznej

  Są różne dofinansowania z programu czyste powietrze. Pewnie dla firm też się coś znajdzie a zwrot kosztów, darmowa, odnawialna energia i niezależność od dostawców prądu zachęca do posiadania własnej elektrowni słonecznej
 15. sarah

  Okna przesuwne

  Przeszklenia są symbolem nowoczesnych pomieszczeń i pozwalają na wprowadzenie do przestronnych wnętrz jeszcze więcej światła. Drzwi przesuwne Eurocolor stanowią połączenie technologii, bezpieczeństwa i nowoczesnego designu. Zastosowany w nich system przesuwny pozwala na łatwe i lekkie przesuwanie nawet bardzo dużych skrzydeł. Co więcej, drzwi przesuwne hs posiadają próg wmontowany w posadzkę gwarantując wygodne i komfortowe przejście. Zobacz sobie ich ofertę na https://eurocolor.com.pl/drzwi_przesuwne_hs. Możesz też odwiedzić jeden z ich salonów, aby przetestować wybrane produkty, zobaczyć przekroje czy wzorniki.
×