Jump to content
Forum rolnicze

sarah

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 1. sarah

  Okna przesuwne

  Przeszklenia są symbolem nowoczesnych pomieszczeń i pozwalają na wprowadzenie do przestronnych wnętrz jeszcze więcej światła. Drzwi przesuwne Eurocolor stanowią połączenie technologii, bezpieczeństwa i nowoczesnego designu. Zastosowany w nich system przesuwny pozwala na łatwe i lekkie przesuwanie nawet bardzo dużych skrzydeł. Co więcej, drzwi przesuwne hs posiadają próg wmontowany w posadzkę gwarantując wygodne i komfortowe przejście. Zobacz sobie ich ofertę na https://eurocolor.com.pl/drzwi_przesuwne_hs. Możesz też odwiedzić jeden z ich salonów, aby przetestować wybrane produkty, zobaczyć przekroje czy wzorniki.
 2. sarah

  Polecane środki ochrony roślin

  Jakiś czas temu, szukając środków ochrony roślin trafiłam na hurtownię rolniczo-ogrodniczą FARMER (https://ifarmer.pl), która posiada duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Znajdziesz tam zarówno środki ochrony roślin, nasiona, nawozy, doniczki, kamienie ozdobne, narzędzia ogrodnicze czy preparaty odstraszające szkodniki. Kupując wszystko w jednym miejscu możesz zaoszczędzić sporo czasu.
 3. sarah

  Olej kokosowy?

  O oleju kokosowym co chwila pojawiają się sprzeczne informacje jedni mówią, że szkodzi, a drudzy że jest bardzo zdrowy. Nie wiadomo później komu wierzyć, dlatego warto postąpić tak, jak z większością produktów - stosować z umiarem
 4. sarah

  Czy lubicie podróżować

  Podróżowanie to najlepszy sposób, aby odpocząć i nabrać nowych sił do działania. Staram się przynajmniej raz w miesiącu zaplanować jakiś weekendowy wypad, a jęlsi chodzi o dłuższe wyjazdy to zazwyczaj pod koniec lata i w okresie ferii
 5. sarah

  Jak urządzić ogród?

  Aranżacja ogrodu, a następnie jego pielęgnacja stanowią duże wyzwanie. Zwłaszcza dla osób, które są zielone w ogrodnictwie. Na szczęście można sobie trochę pomóc czytając poradniki, blogi oraz zamawiając produkty w hurtowaniach rolniczo-ogrodniczych. Duży asortyment posiada hurtownia FARMER znajdziesz tam nawozy, sadzonki, cebulki, środki ochrony roślin czy narzędzia ogrodnicze. Korzystając ze sklepów internetowych możesz zaoszczędzić trochę czasu, a ceny są często znacznie niższe niż stacjonarnie.
 6. Może warto zagłębić temat technik sprzedaży jak cross selling i up selling? Ostatnio czytałam na ten temat fajny artykuł: https://solv.pl/techniki-sprzedazy-cross-selling-i-up-selling-przepisem-na-wzrost-zyskow/Jeśli zrozumiesz i prawidłowo wdrożysz pewne mechanizmy to możesz skutecznie zwiększyć zyski w Twoim sklepie internetowym.
 7. sarah

  Jaka rasa psa?

  Labrador to bardzo przyjazna rasa a pieski nie są agresywne. Skoro posiadasz dom to będzie miał się gdzie wybiegać
 8. Obecnie sporo seniorów korzysta z komputerów i smartfonów taki kurs to świetna sprawa
 9. sarah

  Jak spędzacie czas wolny ?

  A chodzicie na jakieś zajęcia dodatkowe? Sport, język obcy kurs tańca?
 10. sarah

  Jaką kanapę wybrać?

  Jest wiele kanap na rynku a kolor butelkowej zieleni jest obecnie dość popularny.
 11. sarah

  Prezent dla babci

  Babcia jak to babcia ucieszy się pewnie z wszystkiego. A może zamiast tradycyjnego prezentu warto zabrać babcię na jakąś wycieczkę ?
 12. sarah

  produkcja miodu

  Może i całkiem dochodowy biznes ale też trzeba mieć sporą wiedzę o pszczołach i nie bać się z nimi "pracować"
 13. sarah

  Firmowa reklama

  Strategię reklamową trzeba dostosować do grupy docelowej, czyli potencjalnego klienta. Obecnie szukając produktów czy usług w pierwszej kolejności sięgamy do internetu, dlatego większość przedsiębiorców korzysta z usług agencji interaktywnej, aby znaleźć się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google oraz zaznaczyć swoją obecność na rynku.
 14. sarah

  Zimowy ogród

  Zimą trzeba sprawdzać czy osłonki nie przeciekają, odgarniać śnieg z roślin, by nie połamały się pod jego ciężarem itd.
 15. sarah

  Jak urządzić ogród?

  Jednak przed zimą trzeba zadbać o rośliny i zabezpieczyć je przed zimą np. poprzez folie.
×