Jump to content
Forum rolnicze

cecylia00

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cecylia00

 1. cecylia00

  wakacje

  Hej wszystkim! Chciałam polecić Wam biuro podróży, z którego ofert korzystam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona - Trade & Travel Company. Mają świetne oferty i korzystne ceny, wszystko jest zawsze zgodne z opisem. Jeśli wybieracie się na wakacje to polecam serdecznie!
 2. cecylia00

  fotowoltaika

  Cześć, niedawno zdecydowałam się na instalację fotowoltaiczną. Myślę, że jest to bardzo praktyczna i opłacalna inwestycja. W związku z tym szuka firmy, która mi ją zainstaluje. Koleżanka poleciła mi firmę SPR. Sama korzystała z ich usług i jest zadowolona. Możecie powiedzieć coś więcej na temat tek firmy? Polecacie?
 3. cecylia00

  FOTOWOLTAIKA

  Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że panele fotowoltaiczne to świetna inwestycja. Niższe rachunki, a przede wszystkim troska o środowisko. Jeżeli ktoś się jeszcze waha, to polecam skorzystać z profesjonalnego doradztwa firmy SPR Polska.
 4. cecylia00

  Fotowoltaika - macie jakieś doświadczenie?

  W zeszłym roku zdecydowałam się na panele fotowoltaiczne z firmy SPR Polska. To był dobry wybór. Profesjonalna obsługa klienta, szybki montaż i pomoc w uzyskaniu dofinansowania.
 5. Cześć, czy ktoś z was stosuje konstrukcje stalowe ogrodzenia balustrady? Zależy nam na w miarę szybkim terminie, chcemy przebudować balustradę już na wiosnę. Polecicie jakąś firmę z mazowieckiego?
 6. cecylia00

  inhalator dla bobaska

  Hej, mega polecam zakup inhalatora pediatrycznego dla bobaska ze strony Diagnosis, super mi się sprawdził przy moim synku
×