Jump to content
Forum rolnicze

rolniczka

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

About rolniczka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rolniczka

  Kołowrotki

  Witajcie, czy są na tym forum jacyś wędkarze? Jeśli tak, to gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w sprzęt wędkarski, na przykład w kołowrotki? Ja ostatnio widziałam spory wybór takich akcesoriów w sklepie internetowym https://sklepwedkarski.pl/pol_m_Gruntowe_Kolowrotki-44285.html. Czy ktoś z Was miał może okazję robić tam wcześniej zakupy?
 2. rolniczka

  Obsługa Excela

  Witajcie, na jakim poziomie jest u Was obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel? Moim zdaniem jest to bardzo przydatny program, więc warto go znać. Ja cały czas ię go uczę, a różnych porad szukam w internecie. Ostatnio na przykład trafiłam na artykuł na stronie internetowej http://www.cognity.pl/jak-uzywac-funkcji-sumajezeli,blog,48.html opisujący jak używać funkcji suma.jeżeli. Znacie taką funkcję?
 3. rolniczka

  Co kucharz ugotować powinien potrafić?

  W dzisiejszych czasach można już kupić takie urządzenia kuchenne, które gotują praktycznie za nas Jednym z nich jest na przykład Thermomix Ja ani trochę nie żałuję tego zakupu Ostatnio na przykład udało mi się zrobić pyszne curry na thermomix - przepis znalazłam w internecie Smakowało całej rodzinie
 4. rolniczka

  Systemy do zarządzania energią

  A skoro już o energii mowa, to czy ktoś z Was miał może okazję współpracować z firmą re:spect energy? Słyszałam, że jest to dostawca prądku, który dostarcza taką energię pochodzącą tylko i wyłącznie z odnawialnych źródeł Co o tym sądzicie?
 5. rolniczka

  Szafki do łazienki

  Witajcie, czym kierowaliście się wybierając szafki do Waszej łazienki, na przykład szafki pod umywalkę? ja ostatnio sporo fajnych szafek widziałam na stronie internetowej https://www.meblestylowe.com.pl/. Jak Wam się podobają te propozycje?
 6. rolniczka

  Pompy cyrkulacyjne

  Witajcie, czy ktoś z Was kupował kiedyś pompę cyrkulacyjną? Jeśli tak, to gdzie ją zamówiliście? Ja ostatnio widziałam, że taka pompa cyrkulacyjna jest dostępna na przykład w sklepie internetowym https://proterm.sklep.pl/pompy-cyrkulacyjne,cp594,pl.html. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia?
 7. rolniczka

  uprawnienia budowlane

  A skoro już mowa o uprawnieniach, to czy ktoś z Was posiada może uprawnienia elektryczne SEP G1? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie internetowej https://uprawnienia-sep-1kv.pl/. Podobno po przejściu specjalnego kursu zdaje się egzamin, a po jego pozytywnym zaliczeniu otrzymuje się takie uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka na 5 lat. Wiedzieliście o tym?
 8. rolniczka

  Sezon wędkarski

  Przyszła już wiosna i zaraz zacznie się nowy sezon wędkarski. Czy są wśród nas jacyś wędkarze? Jeśli tak, to pora już zaopatrywać się w różne akcesoria. Na stronie internetowej https://sklepwedkarski.pl/pol_m_Zylki-i-Plecionki-48642.html znajdziecie wysokiej jakości żyłki i plecionki, które na pewno przydadzą się Wam podczas połowów w nadchodzącym sezonie Polecam się tam rozejrzeć
 9. rolniczka

  Firma a działka/ biuro

  A czy macie może jakiś pomysł na to, jak urządzić biuro na wynajem? Szukałam różnych inspiracji w sieci i trafiłam na stronę https://4naturesystem.com/pl/zielone-biuro-w-abonamencie-rosliny-do-biura-na-wynajem, z której dowiedziałam się, że całkiem nieźle mogłyby w takim biurze wyglądać elementy wertykalne, na przykład tak zwane zielone ściany. A Wy co o tym myślicie?
 10. rolniczka

  Własna dochodowa elektrownia wodna z dotacją

  A skoro już mowa o dotacjach, to czy wiecie, że są takie firmy, które pomagają w pozyskaniu takich dotacji? Ja ostatnio widziałam taką ofertę firmy Subito Dotacje na stronie internetowej https://subitodotacje.pl/oferta/badania-i-rozwojhttps://subitodotacje.pl/oferta/badania-i-rozwoj, która jak widać wspiera między innymi firmy, które zajmują się badaniami i rozwojem
 11. rolniczka

  Przeprowadzka - Zielona Góra

  Jeśli przeprowadzacie się właśnie do Zielonej Góry, to sądzę, że zainteresuje Was na pewno zielonogórski portal lokalny https://porady.zgora.pl/. Polecam sobie w wolnej chwili poczytać, artykuły tam są naprawdę bardzo ciekawe
 12. rolniczka

  Przepisy na grilla

  A skoro już o przepisach kulinarnych mowa, to czy możecie mi polecić jakieś dobre, wypróbowane przepisy na thermomix? Kupiłam sobie niedawno takie urządzenie i chyba najwyższa pora, żebym zaczęła go używać. Co Wy najczęściej przyrządzacie w Thermomixie?
 13. rolniczka

  Fryzjerstwo jako hobby?

  A jakie jeszcze macie ciekawe hobby? Czy ktoś z Was interesuje się na przykład wędkarstwem? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Was artykuł na stronie internetowej https://sklepwedkarski.pl/Oficjalne-rekordy-Polski-sprawdz-jakie-ryby-zlowili-nasi-wedkarze-news-pol-1611907030.html, dotyczący oficjalnych polskich rekordów w łowieniu ryb
 14. A skoro już o prowadzeniu sklepu internetowego mowa, to gdzie przechowujecie swój towar? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://rozarent.pl/aktualnosci/nid-98-magazyny-dla-sklepow-internetowych, że dobrze sprawdzają się w takich sytuacjach usługi self storage, czyli wynajmu powierzchni magazynowych. Czy ktoś z Was z czegoś takiego korzysta?
 15. rolniczka

  gdzie chłopaki poznają z dziewczyny?

  A co sądzicie o biurach matrymonialnych? Korzystaliście kiedyś z takich usług? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.duetcentrum.pl/szukam-meza ofertę biura matrymonialnego Duet Centrum, gdzie jak widać wiele kobiet ogłasza się, że szuka partnera
×