Jump to content
Forum rolnicze

xeona

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. xeona

  Ocieplenie przechowalni

  My Izolację przechowalni zlecili firmie https://www.pluimers.pl/izolacja-przechowalni-owocow-i-warzyw/. Robią kompleksową izolację przechowalni pianą pur, dzięki której na bardzo długie lata nasza przechowalnia będzie miała odpowiednią temperaturę do magazynowania.
 2. xeona

  Czym jest skuteczna reklama?

  Skuteczna reklama jest w tedy kiedy dzięki niej zwracają nam się nie tylko koszty wydane w reklamę, ale również dużo więcej. Jednak aby tego typu działanie nastąpiło ważne jest to aby wykonała reklamę firma profesjonalna, firma która się na tym zna. czasami chcemy działać na własną rękę w tedy stracimy dużo więcej niż zyskamy. Polecam https://hotlead.pl/ jest to firma specjalizująca się w generowaniu leadów.
 3. Ja natomiast miałem okazję już kilka razy korzystać z oferty tej firmy. Bardzo profesjonalna i godna polecenia firma oferująca pomoc drogową. Niestety moje auto już nie raz mnie zawiodło ale wiedziałam chociaż do kogo zadzwonić.
 4. Panele fotowoltaiczne bardzo opłaca się zamontować oszczędzamy dzięki temu naprawdę mnóstwo energii. Polecam w tym celu skontaktować się z firmą http://soltechenergy.pl/ oferują bardzo dobrej jakości panele. Zresztą zakładając panele fotowoltaiczne można starać się o dofinansowanie.
 5. xeona

  Czym jest skuteczna reklama?

  Jakiś czas temu założyłam własną działalność gospodarczą. Chciałam się wypromować w sieci, ale nie za bardzo wiedziałam jak to zrobić. Z pomocą przyszedł mi ten blog https://www.cleveragency.pl/blog/2019/0 ... facebooku/ Wszystko dokładnie opisane i co najważniejsze za darmo. Zachęcam do przeczytania.
 6. xeona

  Czym jest skuteczna reklama?

  Na początku proponuję założyć fanpaga, dzięki takiej wizytówce, która oczywiście jest prowadzona w ciekawy sposób można zyskać naprawdę sporo nowych zadowolonych klientów. Ja jakiś czas temu założyłem własną działalność jednak nie myślałem o fanpagu teraz już wiem jakie to ważne. Polecam na https://www.cleveragency.pl/blog/2019/04/11/optymalizacja-budzetu-reklam-na-facebooku/ poczytać na temat reklamy na fb.
 7. xeona

  Firmowa reklama

  Jakiś czas temu założyłam własną działalność gospodarczą. Chciałam się wypromować w sieci, ale nie za bardzo wiedziałam jak to zrobić. Z pomocą przyszedł mi ten blog https://www.cleveragency.pl/blog/2019/0 ... facebooku/ Wszystko dokładnie opisane i co najważniejsze za darmo. Zachęcam do przeczytania.
 8. xeona

  Dieta wegan

  Teraz jest masa firm które oferują diety pudełkowe np https://afterfit-catering.pl/poznan/ Firma cateringowa z długim stażem, oferuje dowóz jedzenia do domu o określonej godzinie. Jest to idealna opcja dla osób zapracowanych którzy chcą się dobrze odżywiać.
 9. xeona

  Czy księgowość jest trudna?

  Jeżeli ktoś nie ma w tym temacie doświadczenie to lepiej jest własnie księgowość zlecić firmie zaufanej np https://eido.pl/ Firma posiadająca bardzo duże doświadczenie w temacie zarządzania księgowością. W składzie posiada damych doświadczonych specjalistów polecam.
 10. Jeżeli ktoś potrafi i ma na to czas to najlepiej jest właśnie zająć się księgowością samodzielnie. Jednak jeśli brakuje nam czasu na to to dobrym rozwiązaniem będzie w tedy Biuro rachunkowe online https://eido.pl/ Pomoc specjalistów na każdym etapie pracy
 11. xeona

  Nawadnianie do ogrodu

  Świetny jest ten system. Mąż go zamontował w zeszłym roku. Zresztą bardzo szybko bezproblemowo, system od centrumnawadniania.com u nas sprawdza się idealnie można sterować nim za pomocą smartfona i dzięki temu nawet w podróży można podlać rośliny w ogrodzie.
 12. xeona

  nawadnianie

  My podczas budowy domu zainwestowaliśmy w systemy nawadniania od firmy https://www.centrumnawadniania.com/ sprzęt bardzo dobrej jakości u nas się świetnie sprawdza. Nie muszę w lecie biegać z konewkami, wszystko załatwiam smartfonem.
 13. xeona

  Księgowość dla firm

  Ja też też jestem tego zdania że najlepiej jest zająć się księgowością samodzielnie teraz, tym bardziej że mamy do dyspozycji mnóstwo narzędzi, które nam to ułatwiają. Polecam program https://wfirma.pl/ dzięki któremu prowadzenie księgowości to czysta przyjemność i oszczędność.
 14. xeona

  Dobry dietetyk Warszawa

  Ja polecam Dietetyka Vita z Warszawy, Pani Elżbieta jest naprawdę bardzo dobrym dietetykiem na Ursynowie z powołania, potrafi każdy nawet najgorszy problem rozwiązać. Moja siostra chodziła do niej przez pół roku, miała naprawdę poważne kłopoty z nadwagą a na dzień dzisiejszy jest młodą atrakcyjną nastolatką udało jej się zrzucić naprawdę sporo.
×