Jump to content
Forum rolnicze

tomek8884

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

About tomek8884

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. tomek8884

  ksiegowość

  Uważam, że bez żadnego problemu można się zająć księgowością samodzielnie, ale jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, to w grę wchodzi tylko i wyłącznie pomoc odpowiedniego systemu. W wFirmie zawsze jest pomoc świetnych specjalistów.
 2. tomek8884

  Księgowość

  A ja chciałbym coś takiego sprawdzić i za tą propozycją koniecznie muszę się rozejrzeć, bo widzę, że rewelacyjne propozycje tutaj polecasz :)
 3. tomek8884

  Miód skrystalizowany czy nie?

  Jaki wybrać? ___ jastrych
 4. Ciekawy pomysł ___ organizacja imprez okolicznościowych warszawa
 5. tomek8884

  Ubezpieczenie ciągnika rolniczego

  Gdzie ubezpieczacie? ___ Tu Nie Boli
 6. tomek8884

  Kompleksowa wycena instalacji fotowoltaicznej

  Bardzo jestem zainteresowany tym, jakie są fakty i mity i jakie zdanie na temat fotowoltaiki mają osoby, które na co dzień korzystają z niej w swoim domu. Wiele informacji może też udzielić strona https://www.mpolska24.pl/post/18056/czym-sa-baterie-sloneczne gdybyście byli chętni i gdybyście chcieli sprawdzić sobie wszystkie potrzebne informacje. Korzystajcie, sprawdzajcie, a na pewno będziecie zadowoleni z tego, jakie informacje udało się zdobyć. Coraz więcej osób wybiera takie rozwiązanie.
 7. tomek8884

  Nowe maszyny rolnicze

  Gdzie takie kupujecie? ___ aparthotel mielno
 8. tomek8884

  Panele, kolektory słoneczne - Opinie

  A tutaj https://ih.katowice.pl/firma/jak-dzialaja-panele-sloneczne/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie zapoznać się z tym artykułem i przede wszystkim dowiedzieć się czym są takie panele fotowoltaiczne i dlaczego warto je zainstalować. Wiadomo, że nie każdy ma przekonanie do takich nowoczesnych rozwiązań, ale myślę, że ten artykuł rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości w tym temacie. W taki sposób też można wyrobić sobie opinie.
 9. tomek8884

  fotowoltaika

  Prawda, że w ostatnim czasie jest naprawdę duże zainteresowanie fotowoltaiką i szeroko pojętymi odnawialnymi źródłami energii. Z tego co widzę, niemal wszyscy w tym temacie mówią, że warto inwestować w fotowoltaike. Trzeba przyznać, ze rzeczywiście mamy czas, który sprzyja osobom zainteresowanym proekologicznymi rozwiązaniami. Jest naprawdę wiele dotacji i dofinansowań, dzięki którym zakup po prostu szybciej się zwraca. O wszystkim możecie czytać tutaj https://liver-aid.com.pl/jak-dziala-instalacja-fotowoltaiczna/
 10. Kto się tym zajmuje? ___ karta kredytowa online
 11. tomek8884

  Co myślicie o GMO

  Zdania są bardzo podzielone ___ hale namiotowe sportowe
 12. Jakie polecacie? ___ systemy dociepleń
 13. tomek8884

  Pożyczka pod zastaw

  Jeśli ma się dobry pomysł na firmę to jak najbardziej można brać pożyczkę. na https://monebay.pl/pozycza-dlugoterminowa doradzają jak kredyty brać rozsądnie, na jakie oferty zwracać uwagę, czego unikać. Pożyczać można jak najbardziej - oby świadomie i odpowiedzialnie. Każdą pożyczkę trzeba w końcu oddać.
 14. tomek8884

  Jak szukacie ciągników?

  Też skorzystam z Waszych porad ___ hotel kąty wrocławskie
 15. tomek8884

  Kupno długu

  Jak to się odbywa? ___ domki letniskowe w łazach
×