Jump to content
Forum rolnicze

tomek8884

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. tomek8884

  Po jakich szkołach jesteście?

  Ja to z kolei chciałam dziecko zapisać do szkoły językowej na dodatkowe zajęcia języka angielskiego, ale przemyślałam kwestię i chyba zapiszę dziecko do Te Vizji na Okopowej, ponieważ to szkoła dwujęzyczna z językiem angielskim i podobno nie trzeba żadnych dodatkowych zajęć, co wszystko by ułatwiło.
 2. Przyznam, że sprawdzając ofertę stwierdzam, że jest to naprawdę bardzo dobry sklep z wyjątkową ofertą. Moim zdaniem śmiało można u nich zdecydować się na zakup opon do ciągników. Mnie też czeka wymiana i tylko oni byli w stanie zaproponować dobrą ofertę. Wszystko sprawdzone.
 3. tomek8884

  Opony do ciągnika

  Idealnie trafiłeś. Opony do ciągnika w świetnej ofercie znajdziecie sobie w ofercie https://www.hurtopony.pl/ Sklep oferuje opony do różnych ciągników i nie ma żadnych kłopotów z ich dostawą, nawet jeśli mają one 3 metry. U większości sprzedawców właśnie był duży problem z tym, aby opony zostały dostarczone pod wskazany adres.
 4. tomek8884

  Rzepak

  Do uprawy rzepaku potrzebne będą Ci odpowiednie nasiona. Znajdziesz je u tego producenta https://www.syngenta.pl/uprawy/rzepak/odmiany-nasion więc polecam sobie zajrzeć na to, co proponuje. Myślę, że każdemu zależy na tym, aby jakość nasion, odmian i plonów była jak najwyższa, ponieważ to wszystko świadczy o naszej włożonej pracy.
 5. tomek8884

  Wysyłanie i nadawanie paczek

  Wiecie, co jest dla mnie teraz interesujące ? Chodzi o cennik palet Poczty Polskiej bo moja firma wysyła bardzo dużo palet i teraz dowiedzieliśmy się, że poczta ma również dobre ceny u brokerów kurierskich. Zastanawiamy się jednak, jak z czasem dostawy i całą jakością usług. Może w takim temacie znają się tutaj osoby, które już korzystały?
 6. tomek8884

  Wysyłanie paczek

  Chyba przez internet, ponieważ jest to jedna z najbardziej wygodnych opcji. Ja aktualnie sprawdzam, jak wygląda cennik palet fedex żeby wszystko dobrze zaadresować i aby wszystko nie było zbyt drogie.
 7. tomek8884

  Jakiego typu firmę otworzyć?

  Polecam serdecznie zwrócić sobie uwagę na biznes w sieci, np. jakiś sklep. Wydaje mi się, że jest to bardzo fajna i ciekawa opcja, więc po prostu skorzystajcie sobie! Moim zdaniem wiele osób powinno się zainteresować też dodatkowo stroną https://push-ad.com/pl/ która pomoże w zwiększeniu sprzedaży.
 8. tomek8884

  fotelik dla dziecka do samochodu - jaki ?

  Widzę, że poruszacie tutaj temat mandatów i niestety za wiele rzeczy związanych z fotelikami możecie dostać mandat. Sprawdźcie sobie wszystkie przepisy, a jeśli niestety mandat zdarzyło się Wam już dostać, to wchodźcie szybko na stronę https://zaplacmandat.pl/ i tam swój mandat opłacajcie.
 9. Tak jak w tytule – czy zdarza się Wam nadawać przesyłki przez internet?
 10. Jak nadajecie przesyłki online? Co Wam się najbardziej sprawdza?
 11. tomek8884

  Ogród marzeń

  Mój ogród marzeń dla mnie stworzyła firma warszawskie-ogrody.pl. Dzięki nim i ich nowoczesnej metodzie (która wciąż jest mało dostępna na rynku) sprawdziłem sobie, jak mój ogród będzie wyglądał na przestrzeni lat.
×