Jump to content
Forum rolnicze

majaluka

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About majaluka

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.koloroweoko.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Nie podano
 1. majaluka

  Jaki rower do jazdy na co dzień?

  Rowery są bowiem, podobnie jak samochody, projektowane do konkretnych zastosowań. Mamy rowerowe odpowiedniki aut sportowych (kolarki, , terenowych (rowery górskie), a także odpowiedniki aut miejskich (składaki) lub pakownych kombi (rowery trekingowe, ). I tak należy o tym myśleć.
 2. majaluka

  Prezent dla babci

  Z dzieckiem możecie własnoręcznie wykonać całe mnóstwo upominków dla dziadków. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Możecie zrobić odznaczenia czy medale wykonane przez dziecko, klasyczne laurki, ciekawie oprawione zdjęcia wnuków, tzw. uścisk na odległość (na kolażu poniżej), pokoleniowe zdjęcia w zdjęciu (do tego akurat trzeba dziadków zaangażować wcześniej), „pomocne dłonie” (odciski dłoni na rękawicach czy fartuchach kuchennych), zakładki do książek z wizerunkiem wnuków, ręcznie malowane talerzyki, kubki i wiele innych rzeczy.
 3. majaluka

  Jak spędzacie czas wolny ?

  wolny czas spędzam szperając w internecie, czytając jakąś książkę, zdarza mi się też czasem zmotywować do pójścia na basen albo pogrania w tenisa ze znajomymi.
 4. majaluka

  Jaki zestaw noży dla teścia?

  Ja polecam noże firma Glowel, naprawde lepszych noże nigdy w życiu nie miałam. Gerlach sie przy nich umywa, w dodatku są w przystępnej cenie.
×