Jump to content
Forum rolnicze

fiona

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. fiona

  Chemia budowlana

  Witam, jeśli szukacie sprawdzonego sklepu z chemią budowlana, to polecam sklep, z którego my korzystaliśmy: www.ansterm.pl jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi, bo maja wysoką jakość produktów, bardzo dobra obsługę i szybko realizują zamówienia, co bywa problematyczne w innych firmach, z tego co słyszeliśmy.
 2. Witam, a ja polecam Wam inna firmę: http://www.gumopolis.com.pl/ w zeszłym sezonie poszła nam uszczelka w starym traktorze. Okazało się, że takiej uszczelki już nie dostane na rynku. A ta firma, która polecam wykonuje uszczelki gumowe i sylikonowe na indywidualne zamówienie, tak więc uratowali mi życie. Polecam szczerze.
 3. fiona

  Kostka brukowa

  Witam, tak jak w temacie zamierzam wymienić w swoim ogrodzie kostkę brukową. Ta którą mieliśmy do tej pory strasznie popękała. Jesteśmy bardzo źli na tego dostawcę, bo sprzedał nam totalnego bubla. Tym razem poszliśmy do znajomego, który jest budowlańcem o poradę. Kolega polecił nam tym razem te firmę: http://www.spec-bet.pl/ istnieją na rynku od wielu lat i ponoć są jedną z najlepszych firm produkujących kostkę brukową w Polsce. Przekazujemy zatem informację dalej, aby inni nie nacięli się tak jak my biorą nierzetelną firmę.
 4. fiona

  Wycinka drzew

  Witam, jak oceniacie nowa ustawę dot. wycinki drzew? chyba wymknęło się to wszystko spod kontroli. Wiecie, że nawet dyrektor tatrzańskiego Parku Narodowego zleca wycinkę drzew? Właśnie wycinają Borek Fałęcki pod budowę. Tu artykuł o tym: http://www.polskatimes.pl/fakty/kraj/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758/ myślę, że to hipokryzja.
×