Jump to content
Forum rolnicze

muulkowy

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. muulkowy

  Zakupy

  Starsze osoby są coraz bardziej otwarte na możliwość dokonywania zakupów online. W e-sklepach warto zapewnić prostą instrukcję zakupów i bezpieczne metody płatności online. Tutaj https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/jak-zachecic-starszych-do-nowych-metody-platnosci.html możecie poczytać i znaleźć wskazówki, jak przekonać naszych dziadków i babci do wygodnych zakupów internetowych.
 2. muulkowy

  Reklama dla biznesu

  Coraz popularniejszy staje się tik tok więc i tam warto promować swoją firmę. Tutaj https://www.tuolawa.pl/artykul/29752,nowe-trendy-na-tiktoku-w-2023-roku poczytajcie w jaki spsób można to robic. Jeśli chcecie by reklama była owocna to trzeba działać właśnie w takich miejscach. Teraz media społecznościowe i takie strony jak tik tok to podstawa.
 3. Aktualnie marketing w social mediach to podstawa - https://www.tczewska.pl/artykul/22853,czy-warto-inwestowac-w-marketing-w-social-media Warto tworzyć ciekawe i przydatne treści, które przyciągną uwagę docelowej grupy odbiorców. Można pisać blogi, tworzyć poradniki wideo, udostępniać infografiki lub prowadzić podcasty. Dzięki temu będzie można zdobyć zaufanie klientów i zostać postrzeganym jako ekspert w swojej dziedzinie.
 4. muulkowy

  torebka, sklep online?

  Torebki dodają charakteru i stylu naszym codziennym jak i wyjściowym stylizacjom. Wybór torebek w sklepachjest ogromny, ale w końcu to nasze osobiste upodobania i styl determinują, jaki rodzaj torebki jest dla nas odpowiedni. Klasyczną opcją może być mała brązowa torebka, która sprawdzi się dobrze w różnych okolicznościach. Niektórzy jednak będą woleli bardziej szalone opcje jak pomarańczowa torebkai dobrze. Moda w końcu jest różnorodna i pełna barw
 5. muulkowy

  Dieta

  Coraz popularniejszy staje się wegeterianizm czy weganizm. Warto pamiętać że będąć na takiej diecie bardzo ważne jest,żeby dostarczać organizmowi wszystkie składniki odżywcze. Wiadomo, że dużo białka jest w mięsie i jajach także konieczne jest ich zastąpienie - https://pracowniaprzyjemnosci.pl/bialko-wzorcowe-czy-znajdziesz-takie-w-weganskiej-diecie/ . Soczewica, ciecierzyca, groch, tofu, migdały - mają go naprawdę dużo.
 6. muulkowy

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Jeśli nie wiecie jak spędzić wakacje to myślę, że dobrą opcją mogą być narty Może to niezbyt standardowe, ale dlaczego nie? W Alpach na stokach spokojnie można jeździć. Warto zaplanować taki wyjazd. Tylko pamiętajcie, żeby się do niego odpowiednio przygotować. Tutaj https://www.spokojnewakacje.pl/jakie-narty-twarde-czy-miekkie/ poczytajcie o wyborze nart. Warto dobrze orientować się w temacie.
 7. muulkowy

  Dentysta Zielona Góra

  Gdyby ktośz Was szukał w Chorzowie stomatologa to zapoznajcie się z ofertą tego centrum - https://www.stomatologia-stencel.pl/stomatologia/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem/ . Oferują kompleksowe usługi stomatologiczne z każdej dziedziny stomatologii. Można u nich wyleczyć zęby a także zadbać o ich wygląd.
 8. muulkowy

  biznes

  Sprawozdanie finansowe to dokument, który przedstawia informacje o sytuacji finansowej danego przedsiębiorstwa w określonym okresie. W przypadku startupu, takie sprawozdanie jest szczególnie istotne, ponieważ pozwala ono na ocenę opłacalności działalności i podejmowanie decyzji dotyczących przyszłości firmy - https://goldap.org.pl/2023/02/jakie-sa-wytyczne-do-sporzadzenia-sprawozdania-finansowego-startupu/ .
 9. Pakując paczki warto pomyśleć ekologicznie i wykorzystać materiały, które już mamy, z recyklingu. Kartony, folio-paki, wszystko to, możemy używać wiele razy. Tutaj http://www.u21.pl/ekologiczne-pakowanie-przesylek-czy-jest-drozsze/ poczytajcie sobie o ekologicznym pakowaniu przesyłkę, moim zdaniem jest to milion lepsze rozwiązanie pod każdym prawie względem.
 10. muulkowy

  Zakupy

  Ja uwielbiam zakupy online, bardzo fajną opcją jest funkcja Click & Collect, dzięki której ma się dostęp do szerszej gamy produktów niż w sklepie stacjonarnym, ponieważ sklep może oferować produkty dostępne tylko online. Wiele sklepów właśnie tak robi. O zalatach tej formy zakupów szerzej możecie poczytać tutaj: https://www.biznes.biz.pl/click-collect-jakie-ma-zalety/ .
 11. muulkowy

  praca

  Pożądanym na rynku stanowiskiem jest Product Owner, inaczej mówiąc Właściciel Produktu w IT, to w skrócie osoba, która jest odpowiedzialna za prowadzenie i nadzorowanie projektu prowadzącego do stworzenia danego produktu. Szerzej na ten temat możecie poczytać tutaj: https://www.money24.com.pl/wlasciciel-produktu-w-it-czym-zajmuje-sie-product-owner Branża IT bardzo się rozwija i warto iść własnie w tym kierunku.
 12. muulkowy

  Własny sklep internetowy z zabawkami

  Firmy zgodnie z prawem musza przestrzegać różnych praw, wt tym RODO, Tutaj https://nowagazeta.pl/artykul/rodo-dla-firm-jakie/1404827 na ten temat poczytajcie. Nie przestrzegane norm dotyczcy prywatnościdanych klientów grozi karą dla firmy.
 13. muulkowy

  okna

  Mycie okien zimą może być trudniejsze niż w innych porach roku, ale stosując się do powyższych wskazówek - https://ilekosztujedom.pl/mycie-okien-zima-czy-ma-sens/ , można zrobić to skutecznie i bezpiecznie. Niezależnie od pory roku trzeba zadbać o czystość w domu, a okna to podstawa. Regularne mycie okien sprawi, że etap czyszczenia będzie łatwieszy też, jak nie zajdą tak brudem.
 14. muulkowy

  Biznes i oszczędności

  Oszczędność w firmie to na pewno wydajni pracownicy i dobrze działające działy w firmie. Tutaj https://tyna.info.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/201183_jakie-sa-najwazniejsze-wyzwania-dla-dzialow-hr-w-dzisiejszym-biznesie.html jest ciekawie napisany artykuł na temat działu HR i nowych wyzwań, jakie czekają jego pracowników, warto przeczytać.
 15. muulkowy

  ubrania

  Ubieranie się modnie, jest ważne, ale trzeba pamiętać, że najważniejsze jest, aby czuć się swobodnie i pewnie w swoich ubraniach. Moda to nie tylko ubrania, ale także swój styl i to jak się w nich czujemy. Wiele naprawdę fajnych ciuszków w tym gofly możecie znaleźć tutaj: https://bialcon.pl/odziez/bluzki-damskie/golfy-damskie . Zerknijcie, może coś wpadnie Wam woko.
×