Jump to content
Forum rolnicze

klems

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. klems

  Jaki rower do jazdy na co dzień?

  Trekkingowy lub typowo miejski - ale z przerzutkami, więc spokojnie dałbyś radę jeździć nim też na drogach polnych. Do trudnego terenu racze odpada. Tak się składa, że koniec wakacji i początek jesieni to dobry okres na kupowanie rowerów. Możesz liczyć na spore przeceny. Zwykle jest tak, że im droższy rower, tym większa przecena. Może nasz krajowe Kross-y? Sprawdź sobie te tutaj: http://www.dobrerowery.pl/kross
 2. Mamy w sumie 2 auta. Pierwszy to Golf VI. Drugi to Ford Mondeo. Jak przygotować te auta do zimy, aby zniosły ją niezawodnie?
 3. Czy ktoś tutaj z forumowiczów posiada studnie? Pytam, bo zastanawiamy się nad montażem pompy głębinowej w celu wykorzystania wody podskórnej dla zwierząt oraz do podlewania ogrodu. Taką do bieżącego użytku? Jaka będzie najlepsza? Czy ktoś już to móże przerabiał wcześniej?
 4. Wydaje mi się, że jak już inwestować to w system IP. Wprawdzie jest jeszcze do wyboru analogowy czy hybrydowy, ale to system IP jest obecnie wiodącym. To na co należy zwracać uwagę to: - rozdzielczość; - ogniskowa; - doświetlenie na podczerwień (a co za tym idzie moc i zasięg doświetlenia - zwykle jest to do 20 metrów). Rejestratory budżetowe mają to do siebie, że potrafią się zawiesić. Powstają dziury w nagraniach. Warto mieć to na uwadze. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania, to udaj się z nimi tutaj http://iprovel.pl/technologie-iprovel iProvel, tam znajdziesz więcej info.
 5. klems

  Agroturystyka

  Jak już się prowadzi biznes w sieci, to należy go również promować. Chełm
 6. Tak, tylko tutaj chodzi o tv 42 cale, on lekki nie jest. Z tego co pisze, to jeszcze ma mieć funkcję wysięgnika, a nie, że na stałe - te zwykle są tańsze. Patrz jeszcze tutaj http://www.uchwyt.pl/ - mają tam spory wybór jeżeli chodzi o te sprawy.
 7. Kiła kapusty musi mieć przyjazne warunki, aby mogła się dobrze szybko rozwinąć. Z pewnością szybiciej rozwinie sie w glebach o niskim pH oraz tam małym współczynniku wapnia. W niektórych sytuacjach postęp choroby jest nawet bardzo szybki, szczególnie w warunkac beztlenowych. Aby minimalizoać ryzyko, należy przeciwdziałać czynnikom sprzyjającym które wymieniłem. W sieci masz sporo wartościowych tekstów poświęconych temu tematowi. Dobry znalazłem na stronach green eco poland, odsyłacz: http://greenecopoland.pl/porady/kila-kapusty-skutecznie-zapobiegac/
 8. Na czym dokładnie polega faktoring i czy to się w ogóle opłaca? Ktoś już może to przerabiał?
 9. klems

  Adwokat od odszkodowań w Gdańsku lub Gdyni

  Jeżeli masz wątpliwości i udokumentowane, że straty były większe niż zaproponował ubezpieczycie, to nawet się nie zastanawiaj - idź do sądu. Myślę, że większość radców czy adwokatów będzie w stanie się tym zająć. Zaytaj Z. Bensker-a, tutaj masz do niego kontakt: http://wensker.com.pl/porady-on-line.html Z Gdyni, ale udziela również porad online.
 10. klems

  produkcja miodu

  Idą na łatwiznę.
 11. Jakie muszą zostać spełnione warunki, aby podpis elektroniczny był zgodny w rozumieniu ustawy o podpisie elektronicznym? Ktoś może przerabiał już ten temat?
 12. Orientujecie sie może gdzie w Warszawie organizowane są terapie dla par?
 13. klems

  Wybór kasku do motocykla 125ccm

  A przeglądałeś już portale aukcyjne, ogłoszeniowe. Pytam, bo często można trafić na różnego rodzaju oferty używanych kasków. Jeżeli są w dobrym stanie, to po dokładnym przeczyszczeniu można przecież normalnie z nich korzystać. Odsyłam jeszcze do Inter Scooters. Mają tam teraz wielką wyprzedaż różnych typów kasków. Chodzi mi konkretnie o te tutaj http://interscooters.pl/category/707/kaski.html
 14. klems

  Jaki kask na skuter?

  Powinien być lekki, aby nie ciążył, wykonany z takiego materiały aby zapewniał maksymalnie najlepszą ochronę. Kolejna sprawa to zapięcie - powinno być solidne, aby nie spadało z głowy podczas upadku. Jeżeli chodzi o koszta, to polecam rozejrzeć się po e-sklepach. Zaczyna się letnia wyprzedaż. Np w InterScooters: http://interscooters.pl/
×