Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
alex55

Kredyt dla rolników

Recommended Posts

Dokładnie, kolega wyżej ma rację w 100% branie kredytu w obcej walucie w dzisiejszych czasach to wielkie ryzyko, czego doświadczyli Frankowicze. Dla nich najlepszą opcją są kredyty pozabankowe, z możliwością wypłaty pieniędzy czekiem GIRO którego nawet komornik nie wykryje ! Osobiście polecam www.aasapolska.pl i między innymi ASSA Pożyczki bardzo renomowana firma na rynku mi ostatnio pomogli i kupiłem mega prezent na ślub mojego syna !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kredyt w obcej walucie na pewno bym się nie zdecydowała. Znam sporo osób, które wciąż się męczą z takimi kredytami i przeklinają dzień, w którym je wzięli. Na szczęście, jest teraz opcja unieważnienia takiej umowy kredytowej. Kancelaria Katarzyny Piętka z Trójmiasta zajmuje się analizowaniem takich umów i szukania w niech elementów, które pozwoliły by na skuteczne nieważnienie umowy. Kancelaria profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, i jeśli po analizie okaże się, że nie istnieje opcja unieważnienia, to uczciwie o tym informuje klienta. Dlatego warto skorzystać z ich pomocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 18.04.2017 o 12:30, alex55 napisał:

Dokładnie, kolega wyżej ma rację w 100% branie kredytu w obcej walucie w dzisiejszych czasach to wielkie ryzyko, czego doświadczyli Frankowicze. Dla nich najlepszą opcją są kredyty pozabankowe, z możliwością wypłaty pieniędzy czekiem GIRO którego nawet komornik nie wykryje ! Osobiście polecam www.aasapolska.pl i między innymi ASSA Pożyczki bardzo renomowana firma na rynku mi ostatnio pomogli i kupiłem mega prezent na ślub mojego syna !

Przed komornikiem można się chronić, słyszałeś o czymś takim jak antywindykacja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli macie problem z kredyty frankowe Głogów , to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnej kancelarii adwokackiej PRĘDA, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej pracy prawnej. Sam zdecydowałem się skorzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych rezultatów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×