Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
kevin

Jak reklamować biznes?

Recommended Posts

Jeżeli prowadzicie biznes i szukacie skutecznych sposobów promowania swoich usług, warto zapoznać się z narzędziem marketingowym https://serwersms.pl. Jest to system służący do wysyłki powiadomień sms, to dobra opcja, jeżeli chcemy usprawnić komunikację ze stałym klientem. W ten sposób można informować o zniżkach, czy nowych produktach wprowadzonych do oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamowanie biznesu przez Internet powinno odbywać się dzięki SEO/SEM oraz social media, ponieważ są to najskuteczniejsze działania marketingowe. Warto także zaopatrzyć się w rozwiązania anegis które są niezwykle pomocne, ponieważ upraszczają prowadzenie wszelkiej dokumentacji firmowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim w Internecie. Jest to miejsce gdzie z łatwością będzie mógł nas odnaleźć potencjalny klient, a my będziemy mogli tanio i skutecznie się zareklamować. Internet stwarza nam zupełnie nowe możliwości pokazania swojej firmy i zareklamowania usług, które świadczymy. Począwszy od swojej własnej strony internetowej, przez spisy przedsiębiorstw na danym terenie aż po przeróżne portale społecznościowe. Przewagą reklamy w Internecie nad tą konwencjonalną, tradycyjną jest jej szeroki zasięg oraz duże dotarcie do wielu osób. Poza tym w Internecie możemy bardzo tanio, a nawet za darmo reklamować swoją firmę. Na przykład założenie profilu naszej firmy na portalach społecznościowych jest zupełnie darmowe. Jeśli sami nie potrafimy poradzić sobie z reklamą w Internecie, są na rynku firmy, które za opłatą kompleksowo zajmą się promowaniem naszej firmy w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka sposobów

strona na facebooku

reklama advords

jak równeiż reklama tradycyjna ( nadal ma baredzo duża siłę rażenia ponieważ w sieci często bardzo trudno jest reklamować biznesy, które maja dujża konkurencję.....).

 

Polecam zaglądać sobie również na blogi tego typu:

http://www.szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl/

 

Z racji tego,ze jest tam wiele informacji o prowadzeniu biznesu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla małych biznesów może to starczy, ale jeśli mamy większą firmę to konieczne będą kampanie SEM z Aurora Creation , tak by dotrzeć do szerszej publiczności. W tym momencie adwordsy i remarketing przeżywają renesans, sieć google stale się poszerza, a to dziesiątki tysięcy dziennie potencjalnych klientów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Święta prawda także dzisiaj. Najpierw zadbaj o dobry produkt czy usługę, odpowiednią obsługę klienta, a dopiero potem zajmij się reklamą. Zanim wydasz złotówkę na reklamę upewnij się, że Twoja oferta satysfakcjonuje klientów. Jeśli to co proponujesz nie podoba się klientom to reklama w niczym nie pomoże, a przysporzy tylko dodatkowe koszty.

Często przedsiębiorcy oferuję niedopracowaną i niewyróżniającą się usługę, zlecają reklamę, po czym nie widząc efektów dochodzą do wniosku, że to reklama nie działa. Zamiast dopracować ofertę szukają nowej formy reklamy i cała sytuacja się powtarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm reklama w internecie nie zawsze się sprawdza, zależy czy chcemy działać lokalnie czy nie. Zdecydowanie skuteczną reklamą jest promocja na np. targach. Firma Berkano EXPO http://www.berkano.pl/organizuje takie stoiska targowe i galeryjne. Mają spore doświadczenie w branży i wiele udanych współprac na koncie. Warto do nich zadzwonić i im zaufać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×