Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Borynman

Nowy kombajn zbożowy

Recommended Posts

U mnie w okolicy nikt Fahra nie ma, ale słyszałem że starsze kombajny tej firmy były dośc udane. Miały porządne silniki, nie paliły za dużo, w miarę zwrotne i nie awaryjne. Słyszałem że problem był z częściami do niektórych modeli, ale taki nowy kombajn to i tak nie powinien się psuć. Z resztą takie cudo to się w serwisie naprawia, a oni mają dostęp do wszystkich częsci. Bardzo ciekawe kombajny tej serii, chociaż dla mnie jeśli chodzi o kombajny to Class jest był i będzie numerem 1. ;) Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też kombajny Fahra są niezbyt popularne, może dlatego, że sporo kosztują, a jak coś dużo kosztuje to i części są drogie. Widziałem inny model tego kombajnu, 7 latek, 190 KM, za bagatela 250 tys. zł. Ten z serii c9000 będzie pewnie kosztował bardzo dużo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kombajny Fahra nie są wcale takie drogie w porównaniu do konkurentów. Tyle że jak się kupuje nowy sprzęt to patrzy się przede wszystkim na jakość, a jeśli chodzi o kombajny to Class, Fendt i New Holland są najporządniejsze. Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×